Svetainės naujienos
Lietuviška Silent Hill Memories versija yra nebeatnaujinama. Visas Silent Hill serijos naujienas ir informaciją apie naujus žaidimus ir kitus leidinius jūs galite rąsti mūsų tinklalapyje anglų arba rusų kalbomis.
 

Greit prasidės Silent Hill 2 filmavimas

2010.05.07

Silent Hill filmo tęsinio filmavimas turėtų prasidėti Toronte šį pavasarį, kaip atskleidė filmo prodiuseris Don Carmody per savo pašnekesį su FEARNet. Carmody teigė, jog Silent Hill 2 kūrimas juda į priekį, nepaisant visų neapykantos laiškų, kuriuos jis dėl to gauna.

"Mes visad buvome informuoti apie tai - mes negalime kurti filmų išskirtinai žaidėjams. Žinoma, mes visada rizikuojame patirti žaidėjų, kurie yra labai išraiškingi, rūstybę. Aš dariau Silent Hill ir mes planuojame Silent Hill 2 - mes sulaukdavome neapykantos laiškų dėl jo.

Nepaisant šių naujienų, vis dar neaišku, kas režisuos Silent Hill 2.

Šaltinis: FEARNet

Atskleistas naujas Silent Hill žaidimas

2010.04.09

Konami dirba prie naujos Silent Hill dalies. Ši žinia buvo paskelbta vakar praėjusiame spaudos renginyje Frankfurte, Vokietija. Žaidimą kuria nauja studija, ir tai tikrai ne Double Helix, Silent Hill: Homecoming kūrėjai (ačiū dievams!). Pasak Game.NL renginyje buvo pristatytas trumpas filmukas, kuriame parodė vyrą, žygiuojantį Silent Hillo miglotoje gatvėje, po ko jis buvo užpultas monstro. Daugiau detalių laukiama E3 2010 parodoje po dviejų mėnesių.

Šaltinis: Eurogamer, ComputerAndVideoGames

Papildyta iš 1UP: Kitoks anonsas buvo parodytas kitame "Konami" renginyje, San Franciske. Filmuke rodoma, kaip šviesiaplaukis vyras sėdi ant lovos krašto, rankomis susiėmęs už galvos. Pasaulis aplink jį pasikeičia į tamsų, apleistą kelią, priešais nušiurusius vartus. Vyras išgirsta garsą, pasisuka; nieko nepamatęs, besisukdamas, jis būna užpultas kažko iš tamsos. Anonsas baigiasi fraze - "Tyla baigiasi" ir nuoroda į šių metų E3. Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad vyras primena James Sunderland, kas tikriausiai byloja, jog žaidimas gali būti Silent Hill 2 perdirbimas. Taip pat, pasak 1UP, žaidimas kuriamas Čekų studijos "Vatra Games". Jų svetainėje parašyta - "Vatra šiuo metu labai užimta, dirbdama su dviem projektais skirtais Xbox 360, PlayStation 3 ir PC, kurie bus išleisti vieno iš industrijos viršiausių leidėjų". Kitas žaidimas patvirtintas kaip "Rush 'N Attack Ex-Patriot", būsimas klasikinio arkadinio žaidimo "'N Attack" perdarymas.

Šaltinis: 1UP

Akira Yamaoka GDC 2010

2010.03.12

Vakar Akira Yamaoka pasirodė Game Developers Conference 2010 konferencijoje su savo paskaita "Iki tol, kol žaidimo audio bus fun, žaidimas irgi bus fun". Savo kalboje Akira, remdamasis savo 20-mečia patirtimi, išdėstė savo žvilgsnius į audio dizainą žaidimuose iš prodiuserio požiūrio. GameSpot portalas parengė šio pranešimo santrauką, kurią jūs galite pasiskaityti čia:

Silent Hill composer tunes into perfect sound (GameSpot)

Climax dirba prie naujos kartos Silent Hill?

2010.03.06

Pasak naujo darbo skelbimo, Climax šiuo metu ieško pasakojimo dizainerio savo naujos kartos projektui. Darbo apraše yra keleta užuomenų, kad tai galėtų būti kitas "Silent Hill". Pirma, tai ta pati komanda, kuri dirbo su "Silent Hill: Shattered Memories". Antra, reikalavimai asmeniui yra "aistra istorijos vedamiems žaidimams (ypač veiksmo-nuotykių/siaubo žanrams) ir istorijos pasakojimui". Galiausiai, bet nemažiau svarbu, paskutiniuose interviu Climax pabrėžė užtikrintą norą kurti dar vieną "Silent Hill" žaidimą jeigu gaus šansą. Taigi tai gali būti būtent tai. O galbūt ne. Laikas parodys.

Šaltinis: GameIndustry.biz

Japoniška Silent Hill: Shattered Memories atskira svetainė

2010.03.06

Oficiali Japoniška svetainė skirta "Silent Hill: Shattered Memories" buvo papildyta nauju mikrosaitu. Šiame specialiame saite yra nedidelis žaidimas į kurį įtraukta psichinė Dr. K analizė, kurios testas yra iš originalaus žaidimo. Be šito saite yra šiek tiek esminės informacijos, pristatomasis filmukas ir paprastas galvosūkis.

Japanese Silent Hill: Shattered Memories Special Site

Naujienų archyvas