Naujienų archyvas:  2006

"Silent Hill" filmas turės tęsinį

2006.12.25

Savo pirmame interviu po "Silent Hill" premjeros režisierius Christophe Gans pasakė, kad filmo tęsinys bus. Pasiruošimai filmavimui prasidės, kai pirmo filmo scenarijaus autorius Roger Avary atsilaisvins nuo žaidimo "Driver" ekranizacijos. Pats Gans nėra įsitikinęs, ar jis pats filmuos tęsinį, nes šiuo metu užsiemęs dar vieno žaidimo "Onimusha" ekranizacijos filmavimu. Bet net, jei Gans nespės laiku, prodiuseriai sutiko palikti jo požiūrį į istoriją bet miestelio koncepciją. Prodiuseriai pasistengs nepadaryti filmo per daug holyvudišku. Gans jau turi pora kandidatų į antro filmo režisieriaus vaidmenį, jei jis pats tuo negalės užsiimti. Jo nuomone, juo turėtu likti europietis, geriausiai prancuzas.

Taip pat Gans pranešė, kad ateityje jis žada išleisti pirmo filmo tikrą DVD kolekcioneriaus versiją, nes kūrėjams pristigo laiko ir jie nespėjo įdėti daug papildomų materialų. Pavizdžiui, pasak jo filme apie kūrimą daug ko truksta. Kaip ten bebūtų, tokios DVD versijos nereikėtų laukti artimiausiu laiku.

Interviu su Williamu Oerteliu žurnale "PLAY"

2006.11.17

Žurnalo "PLAY" gruodžio numeryje galima rąsti interviu su "Silent Hill Origins" prodiuseriu Williamu Oerteliu. Iš interviu tapo žinomos sekančios smulkmenos:
- Team Silent nedalyvavo scenarijaus rašyme.
- Iš pradžių buvo suplanuota kūrti SH1 rimeiką "Silent Hill: Original Sin" pavadinimu, kuris vėliau virto nauja dalimi SH0.
- Lazerinio taikiklio nebėra.
- Buvo atsisakyta barikadinės sistemos.
- Žaidime bus žibintuvėlis ir modifikuotas radijas.
- Žaidimo pabaiga tiesiogia ves į SH1.
- Tarp žaidimo lokacijų bus Alchemillos ligoninė iš SH1, o taip pat viešbutis, teatras, mėsos kombinatas ir psichiatrinė ligoninė.
- Originalus garso takelis susideda iš 15 kompozicijų, 4 iš kurių dainos. Visos kompozicijos parašytos Akiros Yamaokos.

Visą intervių galima perskaityti čia.

Taip pat tapo žinoma tiksli "Silent Hill Origins" išleidimo data - 2007 vasaris.

"Silent Hill Origins" gandų paneigimas

2006.11.04

Vienas iš "Climax" kompanijos atstovų Steve Merret atsakė į fano elektroninį laišką ir paneigė gandus apie problemas su žaidimo kūryba ir patvirtino, kad "Silent Hill Origins" pasirodys 2007 metų pradžioje, kaip ir buvo užplanuota.

Šaltinis: SilenthillOrigins.com

Broken Notes - Lost Chapters

2006.10.30

Nepaisant fanų SH muzikos projekto Broken Notes uždarimo internete pasirodė paskutinio komandos albumo "Sanatorium", kurį turėjo sudaryti net 4 diskai, eilinė dalis. Naują dalį "Lost Chapters (Disc 2)" galima parsisiųsti čia.

Gandas: problemos su "Silent Hill Origins" kūryba

2006.10.28

Pasak Kotaku pranešimą žaidimo kūryba susidurė su sunkumais.

Praeitą savaitę žaidimo kūrėjų kompanija Climax LA atleido dalį savo darbuotojų, kas anot kai kurių pranešimų yra bandymas išgelbėti katastrofišką situaciją su "Silent Hill Origins" kūryba. Projektas buvo perduotas studijai Climax's Solent Didžiojoje Britanijoje.
Anot šaltinio problemos su žaidimo kūryba prasidėjo dar gruodžio mėnesį, kai darbas prie "Silent Hill Origins" buvo tik tai pradėtas. Dėl vadovybės klaidų darbas prie žaidimo varikliuko buvo pradėtas tik šių metų birželį. Taip pat kompanija neskubėjo įdarbinti naujų darbuotojų, nepaisant blogo planavimo ir to, kad prarado kelis kūrėjus, tarp jų pagrindinį dizainerį bei dailininką. Dėl to žaidimą teko visapusiškai sumažinti, kad spėti laiku. Iš pradžių žaidimo perėjimas turėjo užtrukti 8 valandas. Bet autoriams teko stipriai sumažinti lygius ir perėjimo laikas dabar sumažėjo iki 3-4 valandų. Šie sunkumai buvo paslėpti nuo Konami vadovybės, kol prieš porą savaičių jie sužinojo tiesą. Konami buvo žinoma nepatenkinti tuo, nes žaidimas nespėja išeiti finansiniais 2006 metais. Maža to nėra įsitikinimo, kad darbas prie projekto bus pratestas.

"Silent Hill Origins" publikacija "PS2 Official Magazine-UK" žurnale

2006.10.13

Paskutiniame "PlayStation 2 Official Magazine-UK" žurnalo numeryje buvo galima rąsti nedidelį "Silent Hill Origins" preview. Žaidimo išleidimo data buvo pažymėta kaip 2007 vasaris, t.y. po 4 mėnesių. Pažiūrėti skaną (1.3 mb).

Šaltinis: SilenthillOrigins.com

"Silent Hill Origins" Trailer TGS'06

2006.09.23

Tokyo Game Show'06 parodoje buvo parodytas naujas "Silent Hill Origins" pristotamasis filmukas, kurį jūs galite peržiūrėti čia. Filmukas nieko naujo neparodo, užtat turi naują Akiros Yamaokos ir Mary Elizabeth McGlynn dainą iš busimojo garso takelio.

"Silent Hill Origins" - pirmieji screenshot'ai ir nauji filmukai

2006.08.24

Skyrelyje Silent Hill Origins atsirado žaidimo pirmieji screenshot'ai. O čia galima peržiūrėti trumpą filmuką, pristatintį žaidybinį procesą. Be to GameSpot svetainėje atsirado naujieji filmukai - 2-asis pristotamasis filmukas, du filmukai su žaidybiniu procesu bei interviu su žaidimo kūrėju.

Lisa Fan Game

2006.08.04

Kol "Konami" ruošiasi leisti naujus "Silent Hill" serijos žaidimus, fanai susirinko padaryti savo žaidimą, pagrindine veikeja kuriame taptų medecinos seselė Lisa iš pirmos dalies. Žaidimas bus visiškai trimatis. Žaidimo lygiai bus paimti iš SH1 bei sukurti nauji, pvz. Lisos namai. Veiksmas bus kaip patalpose, taip ir miesto gatvėse. Projekto svetainėje galima rąsti screenshotų bei gauti daugiau informacijos forume, o taip pat čia jūs galite peržiūrėti filmuką. Ir jei jums atsirado noras ir turite galimybes, jūs galite padėti šio įdomaus projekto kūrėjams.

"Silent Hill Origins" - paskutinės naujienos

2006.07.23

Iš informacinio elektroninio laiško, kurį jūs gaunate, jei esate užsiregistravę oficialioje svetainėje galima sužinoti, kad personažų įgarsinimas jau pabaigtas, o taip pat, kad Akira Yamaoka beveik pabaigė žaidimo muzikos ir garsų kūrybą. Ši dalis yra padaryta maždaug 90%, tai gi, tikėtina, kad greitai galima bus išgirsti kai kurias kompozicijas iš busimo garso takelio. Be to, žaidimo kūrėjai, aplankę įvairius forumus ir pamatę fanų susidomėjimą bei perskaitę jų klausimus, paskelbė, kad bet kuris fanas galės parašyti jį dominantį klausimą travis.grady@konami.com adresu su tema "Answer my Question!". Atsakimus į įdomiausius klausimus galima bus perskaityti kitame informaciniame laiške.

Papildomai Silent Hill Origins skyrelyje jūs rąsite 4 naujus concept art'us, o taip pat galite pažiurėti į energingai dirbančius prie žaidimo garso takelio Joe Romersą, Melissą Willimson ir Akirą Yamaoką nuotraukose žemiau:

 

"Silent Hill Complete Set" Japonijai

2006.06.19

Po "The Silent Hill Collection" leidimo Europos rinkai, Konami ruošiasi išleisti panašų produktą japoniškoms PS2 versijoms. Tačiau, skirtingai nuo europietiškos kolekcijos japoniška versija bus žymiai įdomesnis ir patrauklesnis pirkinys. Visų pirma, "Silent Hill Complete Set" sudėtyje bus visi keturi žaidimai ("The Silent Hill Collection" neturėjo pirmos dalies PSOne), be to "Silent Hill 2" bus su papildomu scenarijumi ir pabaiga (europietiškoje kolekcijoje buvo originali versija be papildymų). Žaidimų versijos:
Silent Hill (PSone Books)
Silent Hill 2: Saigo no Uta (Konami Palace Selection)
Silent Hill 3 (Konami Palace Selection)
Silent Hill 4: The Room (Konami the Best)

Viduje be žaidimų papildomai dar bus 5 specialios kortelės (KonamiStyle Special made post cards) - kiekvienam žaidimui po vieną be viena filmui, filmo plakatas ir originalus žibintuvėlis. Viskas tai bus supakuota į gražią juodą dežutę. "Silent Hill Complete Set" atsiras prekyboje 2006 metais liepos 7 tik Japonijoje.

 

"Silent Hill The Movie" DVD

2006.06.17

Pagal DavisDVD informaciją Sony Pictures Home Entertainment išleis DVD su filmu rugpjūčio 22 dieną. Bus išleistos 2 DVD versijos: widescreen ir fullscreen. Kiekviena versija turės Dolby Digital 5.1 garsą. Papildomai DVD bus įdėtas dokumentinis dienoraštis apie filmo kūrimą iš 6 dalių:
"Silent Hill Origins" ("Ištakos")
"Casting Silent Hill" ("Aktorių rinkimai")
"Building Silent Hill" ("Dekoracijos")
"Stars and Stunts" ("Žvaigždės ir triukai")
"Constructing The Creepy Creatures" ("Baisių padarų kūrimas")
"Creature Choreography" ("Padarų choreografija")

Nepaisant gandų, filmo director's cut versija su papildomis scenomis, bent kol kas, nebus išleista. Mažmeninė DVD kaina - $28.95. Taip pat greitai pasirodys UMD ir Blu-ray versijos.

Silent Hill: Lost Memories v3.0

2006.06.04

Atsinaujino svetainės dizainas. Kol kas atnaujinti tik pagrindiniai puslapiai. Kiti svetainės skyriai bus atnaujinti po kurio laiko. Didžiulis ačiu mūsų naujajam komandos nariui 7fac7or'ui už pagalbą.

"Silent Hill Origins"

2006.05.10

E3 kompiuterinių žaidimų parodoje Konami oficialiai paskelbė apie naujo PlayStation Portable žaidimo leidimą - "Silent Hill Origins". Žaidimas papasakos sunkvežimio vairuotojo Travis'o O'Grady istoriją, kuris užstringa baisiame miestelyje savo įprastos kelionės metu. Žaidimas atskleis daug Silent Hill'o paslapčių, ir mes vėl susitiksime su personažais iš ankstesnių žaidimų - tarp jų Dahlia, Kaufmann bei Alessa. Žaidimo ypatybės - žaidime bus panaudota taip vadinama "Barricade System", leidžianti naudoti aplinkos daiktus (baldus, griūvėsius ir kitus objektus) tam, kad užtverti kelią monstrams ir leisti jums trumpam atsikviepti. Žaidime bus nauja valdymo bei kovų sistema, o taip pat nauja kameros schema, pritaikyta nedideliam PSP ekranui. Muziką kurs pastovus serijos kompozitorius Akira Yamaoka. "Silent Hill Origins" pasirodys 2006-07 žiemą.

Paveiksliukai
Pristotamasis filmukas

Broken Notes Sanatorium - Chapter I: 11-9-12-12-13-5

2006.05.01

Pasirodė pirmoji iš keturių naujo fanatų SH muzikos albumo "Broken Notes Sanatorium" dalis. Siųstis čia.

Pagasdink draugus...

2006.04.24

Atsidarė naujoji įdomi oficialioji SH svetainė - www.silenthillifier.com. Šioje svetainėje jūs galite uploadinti savo nuotraką, iš kurios svetainė padarys sh-išką, po ko galite nusiųsti ją draugams e-laišku, kad jie galėtų "pasidžiaugti" jūsų nauja išvaizda ;). Geriau pabandykite patys.

"Silent Hill The Movie" - įvertinimai

2006.04.24

Susiklostė gana įdomi situacija: kritikai visur, kur tik įmanoma, įvertina filmą labai blogai, o žiurovams, atrodo, visai patiko. Pora pavyzdžių:
www.rottentomatoes.com - kritikai 31%, žiurovai 75%
www.metacritic.com - kritikai 31%, žiurovai 8.7/10 (267 balsų)
imdb.com - žiurovai 6.9/10 (5,974 balsų)

"Silent Hill The Movie" oficialios svetainės naujienos

2006.04.22

oficialiosios filmo svetainės dabar galima parsisiųsti PSP filmukų ir darbastalių, darbastalių mobiliajam telefonui, o taip pat nusipirkti ką nors iš filmo daiktų. Tiesa, tam reikės nemenkios pinigų sumelės. Pavyzdžiui, Rose kostiumas kainuos jums $3,999.99. Nors galima pasitenkinti ir puodeliu iš filmo "tiktai" už $200.

"Silent Hill The Movie" muzika

2006.04.19

Truputi apie "Silent Hill The Movie" garso takelį:
- Jeff'o Danna'os (žmogus, atskantis uz muziką filme) darbas - perdirbti Akira'os Yamaoka'os muziką iš SH žaidimų į 5.1 formatą. Filme skambės muzika iš SH serijos žaidimų, kuri niekada nebuvo 5.1 formato, tad tai bus pirmas kartas, kai išgirsite ją tokiame formate.
- Filme skambės ankščiau neišleistos Akira'os Yamaoka'os kompozicijos, parašytos SH žaidimams, bet kurios kažkodėl nebuvo panaudotos garso takeliuose. Jos buvo atitinkamai perdirbtos filmo garso takeliui.
- Buvo paskelbta, kad filme skambės keturios dainos su Mary Elizabeth McGlynn. Nežinoma, ar tai bus originalios dainos, ar paimtos iš žaidimų.
- Nežinoma, ar Akira Yamaoka sukurė naujų kompozicijų filmui.
- Apie garso takelio leidimą kol kas nepaskelbta.

Silent Hill skyrelio atnaujinimas Konami svetainėje

2006.04.05

Silent Hill skyrelis oficialioje Konami svetainėje galutinai atnaujintas. Dabar joje jūs rąsite visų keturių žaidimų minisvetaines, o taip pat naują "The Silent Hill Experience" svetainę. Silent Hill svetainėje taip pat galima paskaityti apie miesto istoriją ir parsisiųsti įvairių media failų.

"The Silent Hill Experience" prekyboje

2006.04.04

Konami šiandien paskelbė, kad "The Silent Hill Experience", skirtas ekskliuzyviai Sony PlayStation Portable, pasirodė prekyboje. Pilnas skelbimas spaudai.

Silent Hill skyrelio atnaujinimas Konami svetainėje

2006.04.01

Oficialioje Konami svetainėje buvo atnaujintas Silent Hill skyrelis. Kol kas viskas kas joje yra tai tik flash filmukas iš SH3 televizoriuje. Bet oficiali svetainė tikriausia ne šiaip sau buvo atnaujinta ;). Tad lauksime naujienų.

The Silent Hill Collection

2006.04.01

Konami paskelbė apie The Silent Hill Collection leidimą. Tai bus trijų Silent Hill žaidimų (Silent Hill 2, Silent Hill 3 ir Silent Hill 4: The Room) rinkinys, skirtas Sony PlayStation 2. Rinkinys skirtas europietiškai PS2 versijai.

"Silent Hill: The Movie" plakatų konkurso laimėtojas

2006.02.28

Paskelbtas filmo plakatų konkurso laimėtojas.

"Silent Hill: The Movie" laikraštis

2006.02.27

Iš oficialiosios svetainės dabar galima parsisiųsti laikraštį Brahams Herald (pdf, 3.5 mb), kuriame rąsite įdomių straipsnių, atskleidžiančių filmo siužetą bei pasakojančių apie Silent Hill'o miesto istoriją.

The Silent Hill Experience

2006.02.01

Konami paskelbė apie naują produktą Silent Hill serijoje - juo taps interaktyvus komiksas, skirtas specialiai PlayStation Portable - "The Silent Hill Experience". Šio produkto sudėtyje bus naujas animuotas Scott'o Ciencin'o komiksas, nupieštas Steve'o Perkins'o ir Alex'o Shibao. Komikso istorija bus sukurta greitai išeinančio SH filmo istorijos pagrindu. Komiksą sudarys 6 dalys po 15 minučių. Taip pat "The Silent Hill Experience" bus jau žinomas komiksas "Dying Inside", kuris bus adaptuotas ir animuotas specialiai PSP. Muzikos skyrelyje jūs rąsite 20 pačio Akira'os Yamaoka'os atrinktų kompozicių iš įvairių SH žaidimų. Filmukų skyrelyje jūs rąsite interviu su SH serijos prodiseriumi ir kompozitoriu Akira Yamaoka, o taip pat ekskliuzyvų interviu su SH filmo režisieriumi Christophe'u Gans'u. Tai pat jūs rąsite visų žaidimų ir filmo pristatamuosius filmukus. Be to "The Silent Hill Experience" sudėtyje bus įvairių paveiksliukų iš SH filmo ir žaidimų.

"The Silent Hill Experience" išeis 2006 balandį, prieš pasirodant filmui.
Filmukas
Paveiksliukai

Pirmasis Akiros Yamaokos solinis albumas - "iFUTURELIST"

2006.01.26

Sausio 13 išėjo pirmas solinis Akiros Yamaokos albumas - "iFUTURELIST". Albumas mažai panašus į jo SH darbus. Beveik visas albumas - tai techno, primenantis "SH4: Robbie Tracks". Tačiau, manau, kiekvienas SH muzikos gerbėjas turėtų tai įvertinti ;). Parsisiųsti galima iš čia.

"Silent Hill: The Movie" - geriausio plakato rinkimai

2006.01.25

Oficialiojoje filmo svetainėje prasidėjo balsavimas. Nuo šios dienos jūs galite kiekvieną dieną duoti vieną balsą vienam patikusiam plakatui iš penkių. Užeikite ir balsuokite!

Atsinaujino oficialioji "Silent Hill: The Movie" svetainė

2006.01.21

Buvo atnaujinta oficialioji filmo svetainė - WelcomeToSilentHill.com. Žymiai pasikeitė dizainas - ypač efektingai atrodo perėjimas prie "alternatyvios svetainės". Dabar svetainėje galima peržiūrėti paskutinį treilerį, pirmąjį plakatą, keletą naujų nuotraukų, atsisiųsti fonų darbastaliui, avatarų,

Silent Hill: Dead/Alive - naujas SH komiksas nuo IDW

2006.01.10

IDW Publishing ruošiasi išleisti naują komiksų seriją pagal SH - Silent Hill: Dead/Alive. Serija, kuria sudarys 5 dalys, pasirodys 2006 pradžioje. Išsamesnę informaciją apie pirmas 4 Dead/Alive dalis ir visus kitus SH komiksus galima rąsti naujame skyrelyje Komiksai.

Silent Hill: No Escape part 6C

2006.01.01

Išėjo paskutinė fanatų 3D filmo "Silent Hill: No Escape" dalis. Parsisiųsti šią dalį, o taip pat ir visas anksčiau išleistas, galima čia. Mėgaukitės. Ir dar....

Su Najaisiais Metais! Linkime viso geriausio ateinančiais metais! Likite su mumis! =)