Naujienų archyvas: 2007

Silent Hil V concept artai

2007.12.26

Silent Hill V vyriausiojo dizainerio Kenzie LaMar oficialiojoje svetainėje atsirado Silent Hill V piešinių galerija, kurioje yra keletas dar neregėtų personažų bei monstrų.

Nuoroda: Kenzie LaMar - Silent Hill V Concept Gallery

Thanks to Pyramid

Silent Hil V nauji screenshotai

2007.12.10

Skyrelyje Silent Hill V patalpinti 8 nauji screenshotai.

Šaltinis: Cynamite.de

Silent Hil V GamePRO žurnale - straipsnis+filmukas

2007.12.08

Pasirodė naujas strapsnis apie Silent Hill V, šį kartą paskutiniame vokiečių žaidimų žurnalo GamePRO numeryje. Straipsnyje yra naujų screenshotų. Straipsnio skenus galima rąsti Silent Hill V skyrelyje.

Update: Skyrelyje įdėtas gameplay filmukas iš GamePRO disko.

Šaltinis: slayerhouse iš Nightmare-Games Forum

Silent Hill Zero garso takelio kompozicijų sąrašas

2007.12.07
KonamiStyle Japan paskelbė Silent Hill Zero originalaus garso takelio kompozicijų sąrašą. Iš viso garso takelyje bus 26 kompozicijos, 4 iš jų - dainos su Mary Elizabeth McGlynn. Taip pat parodytas albumo viršelis, nupieštas pačio Masahiro Ito. Paveikslėlis, žinomas, puikus, tik ką jame daro Pyramidgalvis...

1.Shot Down In Flames (feat.Mary Elizabeth McGlynn)
2.Meltdown
3.Evil Appetite
4.Wrong Is Right
5.Not Tomorrow 3
6.Monster Daddy
7.King Of Adiemus
8.Don't Abuse Me
9.Underworld 4
10.Acid Horse
11.O.R.T. (feat.Mary Elizabeth McGlynn)
12.Insecticide
13.Raw Power
14.A Million Miles
15.Battle Drums
16.The Wicked End
17.Blow Back (feat.Mary Elizabeth McGlynn)
18.Real Solution
19.The Healer
20.Snowblind
21.Behind the Wall of Sleep
22.Drowning
23.Murder Song "S"
24.Not Tomorrow 4
25.Theme of Sabre Dance
26.Hole In The Sky (feat.Mary Elizabeth McGlynn)

Interviu su Mary Elizabeth McGlynn

2007.12.01

Šių metų Anime parodoje, Los Andžele, Kalifornijoje Mary Elizabeth McGlynn buvo viena keletos angliškai kalbančių pagrindinių svečių. Kol didžioji konferencijos dalis siejosi su jos anime darbais, prezentacija prasidėjo su Silent Hill Origins daina taip pat su glaustu aptarimu apie jos bendradarbiavimą su Akira Yamaoka.

YouTube.com - Mary Elizabeth McGlynn Focus Panel (Part 1)

Be to rašytiniame interviu su Mary Elizabeth McGlynn jai pavyksta daugiau pakalbėti apie Silent Hill muziką, ypač apie įrašinėjimo procesą ir dainą "Waiting For You." Ji aiškina, kad Joe Romersa yra konataktas tarp Akira Yamaoka ir jos pačios, ir, kad Joe Romersa rašo dainoms žodžius. Priedo, ji atskleidžia, kad "Waiting For You" yra studijoje įrašyta daina, o ne pasirodymas gyvai publikai. Tačiau jie taip pat pateikia įdėją surengti Silent Hill muzikos koncertą atliekamą kitoje Anime Parodoje 2007.

TokidokiJournal.com - Mary Elizabeth McGlynn Interview

Silent Hill: Origins oficiali europietiška svetainė

2007.12.01

Lapkričio 16, 2007, Konami Digital Entertainment Gmbh atidarė oficiaią Europietišką Silent Hill 0rigins svetainę. Svetainė yra paremta Flash su kaip ir PSP sukonstruotu HUI. Lankytojai gali peržiūrėti įvairias svetainės dalis paspausdami ant vieno iš švytinčių mygtukų (keturkampio, apskritimo, trikampio arba kryžiaus) ir naudodami krypties mygtukus slinkti pro paveikslėlius arba greitai prasukinėti video pirmyn/atgal. Svetainėje yra ir IGN treileriai išleisti šių metų Balandį (esantys po "Trailer" ir "Gameplay" mygtukais). "Packshot" mygtukas parodo UMD įpakavimo paveiksliuką, o "Screen" mygtukas parodo screenshot`us iš žaidimo plačiaekraniu formatu.

Konami Digital Entertainment GmbH - Silent Hill 0rigins - Microsite

Silent Hill: Origins oficialūs strateginiai gidai

2007.12.01

Spalio 31, 2007 BradyGames išleido oficialų Silent Hill Origins strateginį gidą Šiaurės Amerikai. Gide yra išsamus perėjimas, paslaptys, detalūs žemėlapiai, ginklų ir daiktų detalės. Gidas išspausdintas A4 formatu ir turi 160 puslapių. Mažmeninė kaina - $16.99.

BradyGames - Silent Hill Origins Official Strategy Guide
Mėginys - pdf (4.62 mb)

Lapkričio 27, 2007 Konami Digital Entertainment Co., Ltd. pranešė apie oficialaus Konami strateginio gido išleidimą, Konami Official Books: Silent Hill Zer0 Official Guide. Gidas bus išleistas Gruodžio 20, 2007, jį išskirtinai bus galima įsigyti Japonijos KonamiStyle.

Gide bus veikėjų ir monstrų profiliai, žemėlapiai, galvosūkių užuominos ir sprendimai bei pabaigų gidai. Jis bus išleistas A5 formatu ir turės 160 puslapių. Knygos mažmeninė kaina 1,238 jenų ir 1,300 jenų su mokesčiais.

Konami Digital Entertainment Co., Ltd. - Silent Hill Zer0 - Official Guide

Muzikos skyrelio atnaujinimas

2007.11.26

Atnaujintas skyrelis Muzika. Perdirbta fanų muzikos sekcija. Įdėtas Liminality singlas - Y-Ring "Nightree / Morningas" ir atskiras puslapis su Silent Hill įkvėptomis kompozicijomis, remiksais bei kaveriais. Taip pat patalpintas Silent Hill 4: The Room pilnas garso takelis nuo MEMDB.

Silent Hill V Play žurnale

2007.11.25

Play žurnalo numeryre 160 yra ekskliuzyvus Silent Hill V straipsnis. Straipsnyje yra pora naujų screenshotų (deja labai mažų) ir visai nedaug naujos informacijos. Taip pat žurnale yra interviu su Williamu Oerteliu bei šiek tiek informacijos apie antrą Silent Hill filmą. Straipsnio skenus galima rąsti Silent Hill V skyrelyje.

Šaltinis: SilentHill5.net

Silent Hill: Sinner's Reward virešelio variantas ir puslapiai

2007.11.20

Pora naujų paveikslėlių iš Silent Hill: Sinner's Reward komikso: dailininko Justino Randalla viršelio variantas bei pora puslapių, nupieštų Stepho Stambo (pirmo numerio 3 ir 14 puslapiai).

   

Silent Hill Zero originalus garso takelis oficiliai paskelbtas

2007.11.18

Lapkričio 16 diena buvo paskelbta apie Silent Hill Zero originalaus garso takelio leidimą Japonijoje. Garso takelis ribotu kiekiu bus parduodamas per KonamiStyle Japan svetainę. Albume bus apie 30 žaidimo muzikos kūrinių - visos sukūrtos Akira Yamaoka. Silent Hill Zero Original Soundtracks pasirodys prekyboje kitų metų Sausio 25 dieną ir kainuos 2400 jenų (2520 jenų su mokėsčiais).

Nuoroda: KonamiStyle Japan Silent Hill Zero Original Soundtracks

Silent Hill: Origins - skyrelio atnaujinimas

2007.11.17

Žymiai papildytas Silent Hill: Origins skyrelis. Skyrelyje atsirado personažų, monstrų, ginklų bei žaidimo versijų aprašymai, o taip pat įdėti darbastaliai, ikonos ir nauji concept-art'ai.

Silent Hill taps kinotrilogija

2007.10.23

Svetainei Bloody-Disgusting Spike TV Scream Awards apdovanojimų ceremonijos metu pasisekė pakalbėti su pirmojo Silent Hill filmo scenaristu Rogeru Avary, kuris pateigė, kad Sony planuoja nufilmuoti Silent Hill trilogiją, kas reiškia dar du filmus. Avary taip pat pasakė, kad vienintelė galimybė, kad jis parašys scenarijų antrajam filmui, tik jei sugrįš režisierius Christophe Gans, kas yra labai mažai tikėtina.

Šaltinis: Bloody-Disgusting

Silent Hill ZERO: KonamiStyle Japonijos ekskliuzivas

2007.10.19

Užsisakant Silent Hill: ZERO per KonamiStyle Japan, jūs turite galimybę gauti nedidelę (40x60x40 mm) monstro iš žaidimo vardu "Skerdikas" figurėlę kristale. Figurėlė yra dėžutėje su Silent Hill ZERO užrašu ant jos. Japonijos KonamiStyle siūnčia savo prekes tik tai šioje šalyje, tad ši prekė prieinama tik pirkėjams iš Japonijos.

Nuoroda: KonamiStyle Japan Silent Hill ZERO "Butcher"

Thanks to Burning Man

Silent Hill: Sinner's Reward nauji vaizdai

2007.09.28

Naujų vaizdų porcija iš greitai pasirodžiančio IDW komikso Silent Hill: Sinner's Reward: pagrindinio herojaus Jacko Stantono vaizdas, nupieštas Stepho Stambo, bei pirmo numerio viršelio variantas, nupieštas Justino Randallo. Kad peržiūrėti, paspauskite ant paveikslėlių žemiau.

   

Silent Hill V: OPM UK straipsnis

2007.09.28

Official Playstation Magazine UK žurnale yra naujas Silent Hill V straipsnis. Naujos informacijos visai nedaug, užtat yra keletas naujų monstrų paveikslėlių bei žaidimo heroinės Elle renderis. Žurnalo skenai Silent Hill V skyrelyje.

Dar vienas Silent Hill: Origins/Zero TGS 2007 filmukas

2007.09.25

Pasirodė dar vienas Silent Hill: Origins/Zero filmukas iš TGS parodos. Jis beveik dvigubai ilgesnis už pirmąjį ir rodo pakankamai svarbius žaidimo momentus. Tad tiems, kas nenori pamatyti per daug iš žaidimo iki jo pasirodymo, patartina nežiūrėti šio filmuko. Filmuką HD kokybės galima parsisiųsti iš Gametrailers.com.

Silent Hill: Origins/Zero TGS 2007 pristotamasis filmukas

2007.09.20

Pirmosios Silent Hill naujienos iš atydarytos šiandien Tokyo Gameshow parodos. Parodoje buvo pristatytas naujas Silent Hill: Origins (Silent Hill: Zero Japonijoje) pristotamasis filmukas. Filmuke yra keletas naujų scenų bei nauja daina (jeigu jūs negirdėjote Silent Hill: Origins demo garso takelio). Filmuką galima parsisiųsti iš Gametrailers.com.

Be to buvo atnaujinta oficiali Silent Hill: Zero svetainė: ten atsirado šis naujas filmukas bei žaidimo leidimo data Japonijoje - 2007 gruodžio 6. JAV žaidimas pasirodys 2007 lapkričio 7.

Silent Hill: The Escape

2007.09.20

Dar vienas mobilusis žaidimas Silent Hill serijoje Silent Hill: The Escape buvo paskelbtas vakar surengtoje Konami spaudos konferencijoje. Naujas Silent Hill žaidimas mobiliems telefonams turi pakankamai neblogą 3D grafiką, bet žymiai įdomesnis yra jo valdymo būdas. Vietoj tradicinio valdymo mygtukais, The Escape pasiūlys naujovišką valdymo būda, kuris naudos telefono kamerą. Su jos pagalba žaidėjas galės valdyti personažą bei taikytis į priešus. Nežinia, ar pakankamai sklandžiai pavyks tai įvykdyti, bet skamba išties įdomiai.

Šaltinis: 1UP.com

Liminality: The Silent Hill Inspired Album

2007.09.11

Pasirodė fanų SH albumas Liminality: The Silent Hill Inspired Album:
"Na štai ir įvyko mūsų albumo, prie kurio buvo dirbama nuo pačių metų pradžių, pasirodymas. Liminality tapo mums didžiausiu projektu šiuo metu ir mes įdėjome visas savo pastangas. Mes pasistengėme apimti visas SH muzikos rūšis - trip-hop, rock, dark ambient, pianino kompozicijos, industrial - visą tai jūs išgirsite čia. Mums norėjosi, kad klausant mūsų albumą, klausytojams susydarytų vieningo paveikslo įspudis, tarsi tai būtų kelionė aplink miestą, pažistamas vietas ir scenas, kad Liminality būtų panašus į garso takelį. Ir, regis, tai mums pavyko."

Jūs galite parsisiųsti visą albuma iš skyrelio Muzika. Jus lauks net 2 muzikos valandos iš 12 skirtingų kompozitorių. Šis albumas tikrai vertas dėmesio!

EGM Silent Hill V ekskliuzyvus pirmas žvilgsnis

2007.09.07

Na štai ir jis - EGM Silent Hill V preview. Filmuke daug naujos informacijos ir rodomas tikras žaidybinis procesas.

Taip pat atsirado trys HD gameplay filmukai:
Silent Hill 5 'Mood' gameplay HD
Silent Hill 5 'Transition' gameplay HD
Silent Hill 5 'Continuous' gameplay HD

EGM videointerviu su Akira Yamaoka

2007.09.07

EGM patalpino internete pirmąjį iš pažadėtų savo straipsnyje filmukų - interviu su Akira Yamaoka, kuriame jis pasakoja apie savo dalyvavimą naujųjų Silent Hill serijos žaidimų kūrime bei apie jų muziką.

Nuoroda: Gamevideos

Greitai internete turėtų pasirodyti ir ekskliuzyvus EGM Silent Hill V pristotamasis filmukas.

Update: Tuo metu buvo patalpinta interviu antra dalis - siaubo žaidimų serijos retrospektyva.

Nuoroda: Gamevideos

Silent Hill: Orphan mobiliems telefonams

2007.08.26

Paslaptingas Silent Hill: Orphan parodoje Leipcige pasirodė esąs žaidimu, skirtu mobiliems telefonams. Jis taps vienu iš triju Konami žaidimų šiai platformai, pasirodžiančių šį rudenį. Kiti du žaidimai tai PES 2008 ir Castlevania: Aria of Sorrow. Tai bus jau antrasis mobilus Silent Hill. Pirmąjį kartą Silent Hill mobiliems buvo išleistas praeitais metais Japonijoje. Dabar ateis metas Europai ir JAV. Silent Hill: Orphan veiksmas vyks migloto miestelio apleistuose našlaičių namuose. Žaidimas naudos pirmo asmens vaizdą ir parodyk-ir-paspausk žaidybinį procesą. Žaidimo istorija turės tam tikrą ryšį su Silent Hill filmu ir tokiu budu atskleis kai kurias miestelio paslaptis. Žadime bus galima išsirinkti vieną iš trijų personažų. Silent Hill: Orphan pasirodys jau šių metų rugsėjį. Žaidimo screenshotai Silent Hill: Orphan skyrelyje.

Bėk, Piramidgalvi, bėk!

2007.08.24

Leipcige Konami pristatė naują Nintendo DS žaidimą New International Track and Field. Pirmasis Track & Field serijos žaidimas pasirodė net prieš 25 metus - 1983 metais. Žaidimas yra įvairių olimpinių rungtynių rinkinys su paprastu dinamišku žaidybiniu procesu. Kokį ryšį šis žadimas turi su Silent Hill? O gi tokį, kad vienu iš išrenkamų personažu tapo pats Piramidgalvis. Va taip. Aprašimo iš žaidimo oficialios svetainės vertimas:

Piramidgalvis - pačio baisiausio padaro iš mažo miestelio Silent Hillo pravardė. Neseniai grižęs iš trumpalaikių, bet labai malonių skerdynių Hollywoode, Piramidė (tik draugams) nieko daugiau nemėgsta taip, kaip pasmaugti ką nors ar pasilinksminti su savo didžiuoju peiliu. Jo asmenybė yra visiška paslaptis. Kalba Piramidė tik murmėjimų bei aimanų, sklyndančiių iš po jo šalmo, dėka. Bauginantis priešininkas, jis nemoka pralaiminėti. Piramidgalvis buvo atsiųstas is pragaro gelmių, kad sudalyvauti rungtynėse su žmonėmis ir įrodyti, kad demonai yra verti aukso!
Amžius: Gyvenantis amžinai
Namai: Siaubo gelmės
Mėgsta: Kankinimus ir bausmes
Nemėgsta: Viską jūsų rankose, mielieji
Įgūdis: Galia

Pažiūrėti į Piramidgalvį šiame žaidime galima šiuose screenshotuose.

Silent Hill: Origins Leipcige

2007.08.23

Šiandien atidaryta paroda Leipzig’s Game Convention, kuri vyks iki rugpjūčio 26 dienos. Kiekvieną dieną Konami rengs konferencijas, skirtas įvairiems savo žaidimams. Šiandien 2 val pagal vietinį laiką William Oertel visą valandą pasakos apie Silent Hill ateitį: Silent Hill: Origins ir Silent Hill V. Be to parodos organizatoriai rengia geriausių parodoje esamų žaidimų renkimus, ir nominacijoje "Geriausias žaidimas PSP" Silent Hill: Origins rungtyniaus su God of War: Chains of Olympus ir Pro Evolution Soccer 2008. Kategorijų laimėtojai bus paskelbti rugpjūčio 24 dieną. Daugiau apie rinkimus Gamespot svetainėje. Ir papildomai Silent Hill: Origins galerijoje jūs rąsite 3 najus screenshotus.

Silent Hill: Origins demo versija

2007.08.19

Internete netikėtai atsirado Silent Hill: Origins demo versija. Tiesa, atrodo, kad ne visai oficialiai, bet kaip ten bebūtų demo jau galima rąsti kai kuriose P2P tinkluose. Tai gi PSP savininkai jau dabar gali išbandyti šį busimą serijos žaidimą. O pilna Silent Hill: Origins versija pasirodys šių metų lapkričio 6.

Update: YouTube dabar galima peržiūrėti demo versijos perėjimo pilną vaizdo įrašą:
Dalis 1
Dalis 2
Dalis 3

Oficiali Silent Hill: Zero svetainė

2007.08.13

Atsidarė oficiali japoniška Silent Hill: Zero (taip tikriausiai vadinsis Silent Hill: Origins žaidimas Japonijoje) svetainė. Pačioje svetainėje kol kas nieko be flash užsklandos nėra, bet tikėtina, kad naujienų ilgai laukti neprireiks.

Silent Hill: Sinner's Reward - piešiniai

2007.08.10

Internete pasirodė keli busimojo IDW komikso Silent Hill: Sinner's Reward dailininko Stepho Stambo piešiniai:

Silent Hill: Sinner's Reward

2007.08.04

Anonsuotas naujas leidyklos IDW Publishing komiksas pagal Silent Hill - Sinner's Reward. Jo siužetą šį kartą parašys ne Scott Ciencin, kuris yra visu praeitų IDW Silent Hill komiksų autorius (Dying Inside, Among the Damned, Paint It Black, The Grinning Man, Dead/Alive), o Tom Waltz (Children of the Grave). Komikso dailininkas yra Steph Stamb (Salvador). Komiksas iš penkių dalių pasirodys 2008 metais.

Silent Hill: Double under Dusk

2007.07.11

Liepos 6 dieną pasirodė Silent Hill: Double under Dusk, kuris yra yra antras skaitmeninių Silent Hill komiksų serijoje. Kaip ir jo pirmtakas Silent Hill: Cage of Cradle šį skyrių parašė ir nupiešė Hiroyuki Owaku ir Masahiro Ito: du Team Silent nariai. Yra informacijos, kad Silent Hill: Double under Dusk bus dalinai susijęs su Silent Hill: The Arcade, kurį planuoja išleisti Rugpjūtį.

Istorija:
Nuo tada, kai prarado savo mylimiausią sūnų Ronnį, Brian'as praleidžia dieną po dienos emocinėje ir dvasinėje apatijoje. Vieną dieną jis sutinka Lindsay, moterį, kuri atrodo visai kaip moteris iš jo košmarų. Kartu jie aplankys Silent Hill`ą.

Veikėjai:
Brian Dawson
Šio skyriaus pagrindinis veikėjas. Vyras, neseniai įkopęs i 4-ąją dešimtį, Augusta, Maine gyventojas. Jį supa šilta atmosfera, jis turi stiprų pareigos jausmą ir yra filantropas, kuris neapeis tų kuriems reikia pagalbos. Vis dar, po to, kai prarado savo mylimąjį sūnų Ronnį, jis praleidžia dieną po dienos emocinėje ir dvasinėje apatijoje. Dėl to jis praranda darbą ir išsiskiria su žmona. Sugundytas Lyndsay, jis aplankys Silent Hill'ą. Jau miręs jo tėvas yra iš Silent Hill`o, tačiau jis nėra susipažinęs su šia žinia.

Lindsay Crystal
Šio skyriaus pagirndinė moteriškos lyties veikėja. Moteris, maždaug 20 metų, Orono, Maine gyventoja. Ji uoli ir subrendusi, bet savo proto gilumoje turi atkaklumo siekti savo užsibrėžto tikslo. Jos ramume galima įžvelgti ir gerąją pusę, bet niūrus liūdesys taip pat gali būti pastebėtas jos akyse. Koledžo studentė besispecializuojanti tautosakoje, ji aplanko Augusta tyrineti Silent Hill`a, "miestą kuriame mirusieji grižta" ten ji sutinka Brian'ą. Jos išvaizda lygiai tokia pati kaip tos moters kurią Brian'as tiek daug kart matė savo košmaruose.

Nuorodos:
Double under Dusk Konami svetainėje
2 puslapiai iš Double under Dusk

Silent Hill 3 novelizacija

2007.06.30

Kaip ir rekėjo laukti po pirmų dvejų serijos žaidimų literatūrinių adaptacijų, Konami Digital Entertainment pagaliau paskelbė apie panašią knygą ir pagal trečią žaidimą. Knyga oficialiai bus išleista 2007 m. liepos 27 d. Trečios adaptacijos autorius kaip ir pirmų dvejų yra Sadamu Yamashita. Nors kol kas oficialiai nepatvirtina, tikėtina, kad knygoje taip pat bus serijos monstrų kūrėjo Masahiro Ito iliustracijų.

Nuorodos:
Konami Digital Entertainment
KonamiStyle of Japan

PS Po eilinės novelizacijos paskelbimo, kaip tai jau buvo nutikę anksčiau, galima laukti ir kitų įdomių naujienų Silent Hill pasaulyje. Masashi Tsuboyama jau paskelbė konkrečią Konami spaudos konferencijos datą ir laiką: 2007 m. liepos 11 d., 5:45 UTC. Verta dėmesio.

Šaltinis: ocremix.org (Thanks to ifrit)

Svetainės naujienos

2007.06.30

Skyrelyje Silent Hill: The Movie įdėti artai is filmo monstrų dizainerio Patricko Tatopouloso studijos oficialios svetainės, kuriuose galima pamatyti ankstyvus padarų variantus. Skyrelyje Silent Hill 4: The Room įdėti žaidimo žemėlapiai.

Interviu su Akira Yamaoka

2007.06.24

Prieš PLAY! koncertą Stokholme Spelmusik.net svetainei pasisekė surengti interviu su Akira Yamaoka. Kalbėjo apie muziką ir net pabandė užduoti porą klausimų apie Silent Hill 5 (nieko neišėjo, žinoma =)). Intervių galima perskaityti čia (anglų kalba).

Liminality - The Silent Hill Inspired Album

2007.06.02

Kompozitorių grupė iš Silenthill.ru forumo, žinoma Unicom (United Composers) vardu, ruošiasi pristatyti savo SH įkvėptą albumą Liminality. Skyrelyje Muzika jūs rąsite išsamią informaciją apie šį projektą, bei galėsite parsiųsti promo-miksą ir vieną pilną kompoziciją iš busimo albumo.

Adreso keitimas

2007.05.29

Svetainė pakeitė domeną ir dabar pasiekiama www.silenthillmemories.net adresu.

Naujas interviu + screenshot'ai

2007.05.18

Silent Hill: Origins prodiuseriai William Oertel ir Tomm Hulett suteikė fanatų forumui The Silent Hill Forum galimybę nusiųsti savo atstovą į Konami ofisą Los Andželese, kur buvo surengtas interviu, kuriuo metu buvo atsakyta į kai kuriuos forumo lankytojų klausimus, o taip pat jam pasisekė išbandyti ankstyvą žaidimo versiją. Iš interviu pavyko sužinoti nedaug naujo, bet vis tik pora faktų:
-Šiuo metu SH0 lieka skirtas tik PSP
-Visa žadimo muzika bus nauja. Taip pat planuojamas garso takelio leidimas

Papildomai, IGN atsirado trys nauji screenshot'ai iš žaidimo, kuriuos jus galite rąsti Silent Hill: Origins galerijoje.

Eurogamer interviu su Williamu Oerteliu

2007.05.02

Dar vienas interviu su SH0 prodiuseriu per pastarasiais kelias dienas. Iš interviu galima sužinoti keletą naujų detalių:
-Pasak Oertelio SH0 istorija bus panašaus sudėtingumo kaip ir praeitų dalių
-Be Dalijos, daktaro Kaufmanno, Alessos SH0 mes išvysime dar vieną personažą iš SH1 - medecinos seserį Lisą Garland
-Žaidime bus kelios pabaigos
-Oertelis įvertina žaidimo trukmę apie 8-10 valandų

Šaltinis: Eurogamer

Akira Yamaoka pasirodys PLAY! koncertuose Stokholme

2007.05.02

JMP Productions, Inc. šiandien patvirtino, kad Silent Hill serijos prodiuseris ir kompozitorius Akira Yamaoka dalyvaus abejuose PLAY! A Video Game Symphony koncertuose Švedijos sostinėje Stokholme šių metų birželio 2 d. Per savo pasirodymą Akira sugros gitara kartu su orkestru. Yamaoka jau buvo dalyvavęs pačiame pirmame šio turo koncerte Čikagoje (JAV) gegužės 27 d. 2006, kai sugrojo "Theme of Laura" dainą iš Silent Hill 2. Pasirodymas Stokholme Yamaokai taps antruoju tokio tipo.

Tiems, kas turi galimybes ir norą, bilietus į abu koncertus galima įsigyti svetainėse Stockholm Concert Hall box office ir Ticnet.se.

Nauji Silent Hill Origins screenshot'ai

2007.04.30

Skyrelyje Silent Hill: Origins įdėti keli nauji žaidimo screenshot'ai.

Game Informer Silent Hill Origins preview + nauji screenshotai

2007.04.21

Tinklapyje Game Informer pasirodė žaidimo prieview, o taip pat nauji screenshotai, kuriuos jūs galite peržiūrėti ir mūsų svetainės galerijoje. Taip pat Media skyrelyje galima parsisiųsti du gameplay filmukus. Iš preview galima sužinoti kai kurias siužeto pradžios detales, o taip pat kovinės sistemos smulkmenas. SH0 ginklų rinkinys bus tradiciškas SIlent Hill serijos žaidimams. Atrodo, kad kurėjai pabandė išvystyti SH4 sulaužomo ginklo idėjas, ir dabar kiekvienas šaltas ginklas (pvz katana, lazda, kūjis) turi tam tikrą galimų smugių kiekį, po ko jie lūžta. Preview pabaigoje autorius pažymėjo, kad nepaisant mažo PSP ekraniuko žaidimas sugeba išgasdinti neblogiau už praeitas SH dalis ir gale liko labai patenkintas SH0.

P.S. Žaidime yra seselės!

Climax išėjo iš JAV rinkos

2007.02.27

Didžiosios Britanijos bendrovė Climax Group (Silent Hill: Origins kūrėjas) per vieną iš savo atstovų pranešė apie savo amerikietiško ofiso Santa Monikoje uždarimą. Prieš tai ilgą laiką vyko kompanijos reorganizavimas, kuriuo metu buvo atleidžiami darbuotojai bei parduodamos studijos, bet iki paskutinio momento bendrovė siekė išlikti JAV. Taip, per paskutiniuosius metus Climax atsikratė lenktyninių žaidimų padalinio (kurio sąraše tokie žaidimai kaip MotoGP ir ATV Offroad Fury), kuris dabar priklauso Buena Vista Games. Taip pat Amerikos ofise buvo įvykdytas personalo kiekio sumažinimas, po kurio vieno iš perspektyviausio kompanijos projekto Silent Hill: Origins kūrimas buvo perneštas iš JAV į Angliją. Dabar gi, kai ofisas Santa Monikoje uždarytas, Climax kompanijos istorija svetimame kontinente baigta.

Šiuo metu Climax taip pat turi žaidimų nešiojamiems konsolėms studiją Londone, o jos pagrindinis ofisas randasi Portsmute.

Šaltinis: DTF.RU

"Silent Hill: Origins" leidimas atidėtas

2007.02.08

Pagal kol kas nepatvirtintus oficialiai duomenis naujos "Silent Hill" dalies leidimo data Europje dabar atidėta iki šių metų 4-ojo ketvirčio. Ankščiau "Silent Hill: Origins" buvo planuota išleisti jau šiame mėnesyje.