Naujienų archyvas: 2008

Liminality 2 jau greitai

2008.12.31

Liminality II: Okaeri bus išleistas jau netrukus sausio pradžioje. O kol kas mes pristatome jūsų dėmesiui albumo promo miksą:
Liminality II: Okaeri Promo Mix (mp3)
Liminality II: Okaeri Promo Video (reklaminis filmukas)

Mikso kompozicijų sąrašas:
Technology of Silence - Night Butterflies. Dead and Beautiful
Soaring Man - Bitter Truth Pt.2
Wialenove - Toluca Fog Sonata
Fellirium - Our Special Place
Edge of Lament - Dreamover
Y-Ring - Superintendent's
Macabro - You Should Be Here

Pats Liminality II bus daugiau nei 2-ų valandų trukmės. Pirmiausia pasirodys mp3 versija nemokamai parsisiųsti. Vėliau planuojamas limituotas 2xCD leidinys.

PS Su Naujaisiais Metais, draugai!

Silent Hill: The Escape pasirodys iPhone

2008.12.19

Šią savaitę Konami pranešė, kad greit pasirodys 4 jos žaidimai, skirti iPhone ir iPod touch, vienas iš kurių bus Silent Hill: The Escape. Žaidimai pasirodys App Store parduotuvėje šio mėnesio pabaigoje. Silent Hill: The Escape yra pirmo asmens 3D šaudyklė. Žaidėjui teks pabėgti iš apleistos ligoninės labirinto, kovojant su įvairiais priešais. Žaidimas naudos iPhone ir iPod touch sensorinį valdymą bei altimetrą. Originaliai Silent Hill: The Escape buvo išleistas praeitais metais FOMA mobiliems telefonams tik Japonijoje.

Konami oficialus pranešimas
Silent Hill The Escape - oficialus puslapis

Silent Hill: Homecoming originalus garso takelis

2008.11.25

Silent Hill: Homecoming originalaus garso takelio promo įdėtas Muzikos skyrelyje. Taip pat skyrelyje atsirado garso takelio dainų tekstai. Oficiali Silent Hill: Homecoming OST leidimo data vis dar nėra paskelbta.

Silent Hill: Homecoming pasirodė Steam servise

2008.11.06

Silent Hill: Homecoming PC versija šiandien buvo išleista Steam servise. Pagaliau. Žaidimą gali nuspirkti tik Šiaurės, Centralinės ir Pietų Amerikų gyventojai. Pirmąsias 5 dienas visus Silent Hill Homecoming Steampowered.com pirkėjus laukia 10 procentų nuolaida.

Silent Hill Homecoming on Steam

Silent Hill: Homecoming - darbastalis ir koncept artai

2008.11.01

Oficialioje Japoniškoje žaidimo svetainėje buvo atnaujintas darbastalių skyrelis, kuriame atsirado naujas darbastalis su Masahiro Ito iliustracija. Naują darbastalį rasite Silent Hill: Homecoming skyrelyje. Taip pat skyrelio Artų puslapyje rasite keletą naujų koncepcinių aplinkos piešinių, nupieštų Silent Hill: Homecoming koncepcinio dailininko Adamo Richardso.

Šaltinis: Silent Hill Homecoming - Official Japanese Site, CGSociety

Silent Hill: Homecoming PS3 darbastaliai ir tema

2008.10.18

PlayStation Store pasipildė oficialia Silent Hill: Homecoming PS3 tema bei 4 darbastaliais. PS3 sąvininkai dabar gali užeiti į PSN, kad atsisiųsti juos. Darbastalius taip pat rasite Silent Hill: Homecoming skyrelyje.

Silent Hill: Homecoming - interviu su Jasonu Allenu

2008.10.18

Pasirodė pirmasis Silent Hill: Homecoming interviu po žadimo leidimo - UGO paėmė intervių iš SHH vyriausiojo dizainerio Jasono Alleno. Intervių skaitykite čia.

Silent Hill: Homecoming atidėtas Europoje

2008.10.18

Konami oficialiai patvirtino, kad Silent Hill: Homecoming leidimas atidėtas ne tik Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse žaidimas neišeis iki 2009 m. vasario. Oficialus priežastis atskleistas nebuvo, bet dabar europiečiams teks laukti 3 mėnesiais daugiau - pradžioje SHH buvo planuota išleisti 2008 m. lapkričio mėnesį.

Silent Hill: Homecoming muzika

2008.10.11

Tikriausiai daugeliui iš jūsų įdomu, kas nutiko žaidimo garso takeliui, kurį pasak Akiros Yamaokos žadė išleisti rugsėjo pabaigoje. Kaip paaiškėjo, tai atrodo buvo paprasta vertimo klaida ir Yamaoka kalbėjo apie patį žaidimą. Garso takelis matyt bus išleistas vienu laiku su žaidimo leidimu Japonijoje kažkur šių metų pabaigoje. O kol visi laukiame OSTo, pasirodė pirmasis muzikos ripas - gan žalias ir ne visai pilnas, bet vis dėlto geriau nei nieko. Atsisiųsti galima čia. Ačiu Zack__1987 ir LordStan už ripą.

Silent Hill: Homecoming - oficiali japoniška svetainė

2008.10.03

Konami paleido Silent Hill: Homecoming oficialią japonišką svetainę. Kol kas joje yra minimali informacija ir japoniškos versijos viršelis, kurį nupiešė pats Masahiro Ito. Silent Hill: Homecoming leidimo data Japonijoje bus paskelbta vėliau.

Silent Hill Homecoming - Official Japanese Site

Silent Hill: Homecoming išleistas

2008.10.02

Silent Hill: Homecoming, paskutinioji garsios serijos dalis, yra oficialiai išleistas. PS3 ir Xbox 360 žaidimo kopijos jau parduodamos JAV prekybos taškuose, o štai PC vartotojams teks dar šiek tiek luktelėti - Silent Hill: Homecoming turėtų pasirodyti Steam servise vėliau šį mėnesį. Kol kas galima užeiti į žaidimo puslapį ir susipažinti su PC versijos reikalavimais. Taip pat intenete pasirodė daugybė žaidimo apžvalgų, kurių įvertinimai gan smarkiai skiriasi:
1UP (B/A+)
GamePro (3/5)
GameCinemaHD (8.5/10)
IGN (6.7/10)
Kotaku
Official Xbox Magazine (6.5/10)
TeamXbox (8.4/10)
UGO (A/A+)
Variety

Silent Hill: Homecoming - Yamaoka atskleidžia garso takelio detales

2008.09.27

Savo interviu svetainei Original Sound Version Silent Hill: Homecoming kompozitorius bei prodiuseris Акира Ямаока patvirtino, kad garso takelio leidimas yra numatytas rugsėjo pabaigai ir jame bus apie 70 minučių muzikos. Jis taip pat užsiminė apie savo sekantį projektą, kuris anot jo bus didžiausias, prie kurio jis buvo kada nors dirbęs, ir savo mastu pralenks netgi Silent Hill. Visą intervių galima perskaityti čia.

Silent Hill: Homecoming - Piramidgalvio pakabukas su išankstiniu užsakymu

2008.09.26

JAV Silent Hill fanai gaus neblogą dovanėlę kartu su išankstiniu užsakimu. Tiek, kurie užsisakė Silent Hill Homecoming Xbox 360 ar Sony PlayStation 3 Circuit City prekybos taškuose, nemokamai gaus Piramidgalvio pakabuką raktams. Galioja visuose Circuit City parduotuvėse, kol nesibaigs atsargos.

Šaltinis: Silent Hill Homecoming Widget

Silent Hill: Homecoming atsisakyta klasifikuoti Australijoje ir atidėtas Vokietijoje

2008.09.26

Silent Hill: Homecoming atsisakyta klasifikuoti dėl itin smurtinio žaidimo turinio. Vietinis platintojas Atari Australia dabar turėtų arba susitaikyti su šiuo nutarimu, arba perdirbti žaidima, kad šis atitiktų Australijos klasifikacijos tarnybos griežtus reikalavimus ir jį būtų galima išleisti vėliau. Homecoming leidimas Vokietijoje atidėtas iki 2009 metų 2-o ketvirčio matyt dėl panašių priežasčių - Vokietijos cenzūra yra žinoma dėl savo griežtų taisyklių, taigi žaidimo turinį teks sušvelninti, kad išleisti jį šioje šalyje. Šios problemos neliečia leidmo datų kitur pasaulyje: Silent Hill: Homecoming pasirodys jau rugsėjo 30 d. JAV ir lapkričio 28 d. Europoje.

Šaltinis: MaxConsole, Konami Europe

Silent Hill: Homecoming - G4tv.com laida su nauju gameplayumi

2008.09.19

G4tv.com vėl pakvietė Silent Hill: Homecoming kovos sistemos vyriausįjį dizainerį Davidą Verfaillie, paklausinėjo apie žaidimą bei parodė naują video. Šį kartą pristatė 7-ą lygį, pavadintą "Leidimas į pragarą", kuriame yra galvosūkis su ventiliatoriaus, susitikimas su nauju personažu, daktaru Flichu, bei šiek tiek parodyta kova su bosu Scarlet. Davidas taip pat paminėjo žaidimo ginklus, tarp kurių yra 3 artimai kovai (plieninis vamzdis, kirvis, medžiotojo peilis) ir 3 šaudomieji (pistoletas, šratinis šautuvas, medžioklinis šautuvas). Laidą žiūrėkite pagal nuorodą:

G4tv.com - Silent Hill: Homecoming Hands On

Silent Hill: Homecoming - interviu su Thomasu Hulettu iš Play.tm

2008.09.18

Play.tm paėmė interviu su Silent Hill: Homecoming prodiuserio padejeju Thomasu Hulettu ir pakalbėjo apie įvairius žaidimo aspektus. Šiek tiek informacijos apie konsolines žaidimo versijas:
- X-Box 360 ir PS3 versijos identiškos
- X-Box 360 versija turės Achievements, o ant PS3 nebus Trophies
- Nėra planų leisti papildomai atsisiunčiamą turinį

Pilnas interviu čia.

Silent Hill: Homecoming - oficiali amerikietiška svetainė

2008.09.13

Konami paleido Silent Hill: Homecoming amerikietiška promo svetainę. Be įprasto screenshotų, filmukų bei trumpos informacijos rinkinio, svetainėje galima rąsti žaidimo trijų personažų dienoraščius: Alexo Shepherdo, Elle ir šerifo Wheelerio. Taip pat svetainė siūlo įdiegti widgetus Facebook, Google ir internetinėms svetainėms.

Silent Hill Homecoming - oficiali amerikietiška svetainė

Silent Hill: Homecoming - europietiški viršeliai

2008.09.11

ToTheGame paviešino Silent HIll: Homecoming europietiškų viršelių galutinį dizainą X-Box 360 ir PS3 versijoms. Minimalistinis viršelis, atsiradęs intenete prieš mėnesį, pasirodo esąs tik laikina pakaitalas. Svetainėje taip pat galima pamatyti žaidimo leidimo Europoje datą, kuri yra lapkričio 2 d. 2008.

Silent Hill: Homecoming - HD gameplay ir 50 screenshotų

2008.09.11

Naujasis Silent Hill: Homecoming gameplay HD filmukas iš rusiško žurnalo "Gameland", kuriame rodomi susitikimas su Curtisu, kova su seselėmis bei pirmasis susidūrimas su Smogu. Ačiū xmax už video.

Žiūrėti Youtube

Taip pat WidGamer.com nudžiūgino mus su net 50 screenshotų parinkimu. Žiūrėkite čia.

Silent Hill: Homecoming - interviu su Jasonu Allenu

2008.09.03

SHF forumo nariams buvo suteikta galimybė užduoti savo klausimus Silent Hill: Homecoming vyriausiajam dizaineriui Jasonui Allenui, ir štai jie gavo atsakymus į juos. Iš didelio interviu galima sužinoti apie komandos santykius su Silent Hill serija, naudotas medžiagas įkvėpimui, Silent Hill filmo įtaką, žaidimo lokacijas bei dar daug ką.

Silent Hill: Homecoming - gameplay filmukai

2008.08.29

4 nauji Silent Hill: Homecoming PS3 versijos gameplay filmukai iš IGN. Nieko iš tikrųjų naujo, tačiau grafiškai viskas špagerėjo.

Waist Deep
Garage Creature
The Thing
Pyramid

Silent Hill Movie - kostiumai ir rekvizitas

2008.08.25

Šiek tiek atitrūkime nuo šių dienų naujienų ir pažvelkime į praeitį - Silent Hill filmą. Pagaliau atsirado laiko parengti visus materialus apie filmo rekvizitą ir pristatyti jį jums. Šie susiję su filmu daiktai buvo parduodami aukcionuose per eBay ir Premier Props svetaines.

Silent Hill Online

2008.08.25

Silent Hill Online – tai populiaraus žaidimo Silent Hill 4 mini versija, sukurta Flash programa. Tai pirmasis Andiunko sukurtas žaidimas, bendradarbiaujant su Silent Hill: Lost Memories svetaine. Žaidime teks įsijausti į žmogaus, kurį ištiko amnezija ir atsidūrė nežinomame bute, vaidmenį. SHO tikslas išeiti iš šio būto. Žaidime yra keletas galvosūkių ir dvi pabaigos. Sėkmės žaidžiant!!! Komentarus paliekame forume specialiojoje temoje.

Žaidimą parsisiųsti galima čia.

Silent Hill: Homecoming - personažų ir padarų renderiai bei artas

2008.08.21

Konami išleido kruvelę naujų Silent Hill: Homecoming renderių, kurie vaizduoja personažus (Alex, Elle, Josh, Lillian (Alex's mother), The Judge ir Curtis) ir padarus (Smog, Lurker, Feral, Schism ir Siam). Taip pat yra Robby the Rabbit žaislo renderis ir dar vienas piešinys. Visus aukštos kokybės paveiksliukus jūs rąsite Silent Hill: Homecoming Artų galerijoje.

Silent Hill: Mobile 2 - detalės

2008.08.21

GC 2008 parodoje Konami pristatė antrą Silent Hill mobilųjį žaidimą. Jo gameplay panašus į pirmtaką. Žaidimas yra point-and-click nuo pirmo asmens. Jūs valdote kursorių, kurio dėka galite judėti į priekį, sukti į dešinę ar kairę, sąveikauti su daiktais ekrane, o taip pat atakuoti priešus. Leidimo data - šį rugsėjį. Jūs galite peržiūrėti screenshotus, artus bei trailerį Silent Hill: Mobile 2 skyrelyje.

Silent Hill: Homecoming - JAV versija rugsėjyje, PC versija per Steam

2008.08.21

Konami JAV atstovybė patvirtino, kad Silent Hill: Homecoming PS3, X-Box 360 ir PC versijos pasirodys prekyboje vienu metu šį rugsėjį, kas reiškia, kad atidėtas tik žaidimo leidimas Europoje. Pasak Konami PC versija bus identiška konsolinėms versijoms ir jos skaitmeninę kopiją bus galima įsigyti per Valve Steam servisą.

Šaltinis: Snacknews

Silent Hill: Homecoming - daugiau screenshotų ir traileris

2008.08.20

23 nauji screenshotai atkeliauja iš Gamersyde. Žiūrėkite juos čia arba Silent Hill: Homecoming galerijoje. Taip pat parodoje buvo pristatytas traileris, kuris buvo parodytas dar per E3 Konami spaudos konferenciją, bet dabar jį galima peržiūrėti geresnėje kokybėje.

GC 2008: Trailer

Silent Hill: Homecoming - 18 naujų screenshotų/leidimas atidėtas

2008.08.20

18 naujų screenshotų iš Eurogamer.pt, vaizduojantys susitikimus su įvairiais groteskiniais žaidimo padarais. Visi screenshotai įdėti į Silent Hill: Homecoming galeriją.

Taip pat iš Leipzigo atėjo žinia, kad žaidimo leidimas yra atidedamas iki lapkričio. Atrodo, kad Double Helix reikia dar poros papildomų mėnesių žaidimo tobulinimui.

Šaltinis: DarkZero

Update: Konami spaudos konferencijoje buvo pranešta, kad PC versija taip pat pasirodys lapkrityje.

Šaltinis: IGN

Silent Hill Mobile 2 bus parodytas Leipzige

2008.08.19

Iš svetainės GDN nuotraukos iš Leipzig Games Convention matosi, kad Konami parodoje ruošiasi pristatyti Silent Hill Mobile 2. Pirmasis Silent Hill žaidimas mobiliems telefonams su Java buvo išleistas praeitų metų rugsėjyje. Ar pratęs žaidimas originalo siužetinę liniją ar turės naują, parodys paroda. Games Convention prasideda nuo rytojaus, ir mes taip pat laukiame naujienų apie Silent Hill: Homecoming iš parodos.

Silent Hill: Homecoming pasirodys ant PC

2008.07.20

Pasak Kotaku Silent Hill: Homecoming be PS3 ir X-Box 360 išeis ir ant PC. Tai patvirtina ir ESRB, kuri skyrė savo amžiaus reitingą ir versijai Windows PC (Silent Hill: Homecoming gavo reitingą "Suagusiems", kaip ir jo pirmtakai), tai gi PC versija praktiškai patvirtinta, nors Konami to dar oficialiai nepareiškė, ir tikriausiai pasirodys prekyboje kurį laiką po konsolinių versijų leidimo.

Silent Hill: Homecoming - E3 filmukai

2008.07.17

Ilgai lauktas Silent Hill: Homecoming treileris pagaliau buvo parodytas Konami spaudos konferencijoje. Po jo buvo dar parodytas gameplay demo filmukas, kurį jau buvo galima dalinai pamatyti G4 apžvalgoje. Pilną Silent Hill: Homecoming prezentaciją galima peržiūrėti YouTube:
Silent Hill: Homecoming at Konami E3 2008 Press Conference (thanks to Silent Hill France)

Taip pat mes turime kruvelę naujų filmukų kruvelę iš skirtingų svetainių:

Gametrailers.com
E3 2008: Monsters Gameplay (HD)
E3 2008: Cam Developer Walkthrough pt.1 (HD)
E3 2008: Cam Developer Walkthrough pt.2 (HD)
E3 2008: Elevator Gameplay (HD)
Pastaba: Cam Developer Walkthrough - gameplay demo filmukas, rodytas konferencijoje.

IGN
E3 2008: Attract Mode
E3 2008: Welcome to Silent Hill
E3 2008: Got a Fire Axe
E3 2008: Wire Puzzle
E3 2008: Shoot that Thing!

Atnaujinta:
E3 2008: Cam Konami Press Conference Trailer (HD)
E3 2008: Joshua Gameplay (Cam) (HD)
E3 2008: Elevator Gameplay (Cam) (HD)

Silent Hill: Homecoming - E3 screenshotai ir artai

2008.07.16

10 naujų Silent Hill: Homecoming screenshotų ir 2 Alexo ir Josho renderiai įdėti į Silent Hill: Homecoming skyrelio galeriją.

Šaltinis: GameSpot, Gamekyo

Silent Hill: Homecoming - E3 Hands On & Interview

2008.07.15

Pirmosios Silent Hill: Homecoming naujienos iš E3 parodos, dabar vykstančios Los Angelese. G4 pristatė savo žaidimo apžvalgą su pokalbiu su pagrindiniu kovos sistemos dizaineriu Davidu Verfaille'u. Naujos gameplay porcijos rodo naują lokaciją - viešbučio oranžeriją ir pristato naują personažą bei parodo kovą su bosu.

G4 - Hands On: Silent Hill: Homecoming

Taip pat Gamers Universe paėmė interviu iš pagrindnio dizainerio Jasono Alleno. Interviu anglų kalba galima perskaityti čia.

Silent Hill: Homecoming - viršeliai

2008.07.12

Online parduotuvė Gamestop.com papildė Silent Hill: Homecoming aprašymus PS3 ir X-Box 360 versijų viršeliais. Viršeliai atrodo oficialūs ir gali būti galutiniai JAV relizui. Žaidimo leidimo data - šių metų rugsėjo 30 d.

Silent Hill: Homecoming Qore žurnale

2008.07.05

Neseiniai paleisto PSN tinkle interaktyvaus media žurnalo Qore 2-ame numeryje yra Silent Hill: Homecoming apžvalga, įtraukanti du filmukus su interviu su pagrindiniu dizaineriu Jasonu Allenu, bei video įrašus iš žaidimo. Dauguma įrašų parodo jau matytus epizodus, bet iš naujosios žaidimo versijos, o taip pat yra keletas naujų epizodų, veinas iš kurių pristato naująjį personažą. Apžvalga taip pat įtraukia galeriją su naujasiais monstrų bei lokacijų koncepciniais piešiniais. Peržiūrėti viską viename video:

Qore Silent Hill Issue

Silent Hill: Homecoming - dar 2 gameplay filmukai

2008.06.29

Eiliniai 2 gameplay filmukai, šį kartą iš Gamersyde. Antras filmukas su gameplay kapinėse neparodo praktiškai nieko naujo, o štai pirmasis parodo demo versiją nuo pačios pradžios ir atskleidžia keletą naujų scenų. Saugokitės spoilerių!

Off-screen Gameplay - Level 1
Off-screen Gameplay - Level 4

Silent Hill: Homecoming - 2 gameplay filmukai

2008.06.26

Jeuxvideo.fr svetainė patalpino 2 najus ir pakankamai ilgus gameplay filmukus (ligoninė ir kapinės) iš nesenos demo versijos. Žiūrėkite juos čia.

Silent Hill: Sinner's Reward #4

2008.06.23

Skyrelyje publikacijos patalpinta atsisiuntimui ketvirtoji ir paskutinioji komikso Silent Hill: Sinner's Reward dalis.

Intervius su Jasonu Allenu ir nauji screenshotai iš Game Informer

2008.06.17

Game Informer paėmė interviu iš pagrindinio Silent Hill Homecoming dizainerio Jasono Alleno ir gavo atsakimus apie naują kameros sistemą, kovinę mechaniką bei apie tai, kaip kūrėjau baugina save darbe. interviu anglų kalba čia. Taip pat pasirodė 10 naujų screenshotų, kuriuos galima pamatyti Silent Hill: Homecoming skyrelyje.

Interviu su Akira Yamaoka

2008.06.12

Pakutiniame Konami renhinyje, Gamasutra astovas atsisėdo kartu su Yamaoka ir trumpai pakalbėjo apie jo jasmus apie kūrėjų komandos pakeitimą, jo ateities planus bei Davido Lyncho įtaką.

Interviu anglų kalba čia.

Silent Hill: Homecoming - 7 nauji screnshotai

2008.05.21

Silent Hill V skyrelyje 7 nauji screnshotai.

Silent Hill: Homecoming - daugiau filmukų

2008.05.16

Nemažai žaidymų portalų išbandė naują SHH demo versiją ir dabar tęsia tiekti gameplay filmukus. Apibendrintas turimų naujų filmukų sąrašas:

Gametrailers.com
Konami Gamers' Day 08: Demon Dog Gameplay (HD)
Konami Gamers' Day 08: Early Grave Gameplay (HD)
Konami Gamers' Day 08: The Plot Thickens (HD)
Konami Gamers' Day 08: Take Your Medicine Gameplay (HD)
Konami Gamers' Day 08: Big Bugs Gameplay

Gamespot
Gameplay Movie 1 (Hospital Code + Joshua)
Gameplay Movie 2 (Transition + Nurse Fight)
Gameplay Movie 3 (First Feral Fight)
+ Hands On & Interview with Akira Yamaoka

IGN
Whoops
Reunion
Intensive Care
Dog Fighting
Boobs of Death
Big Bugs
+ Hands-On

Gamevideos
'Intro' video
'Exlpore' gameplay
'Cemetary' HD

Be to, SilentHill5.net atsirado jų eksliuzyvus interviu su pagrindiniu dizaineriu Jasonu Allenu. Taip pat Silent Hill: Homecoming skyrelyje yra naujų screenshotų bei artų.

Silent Hill: Homecoming - Konami Gamers' Day gameplay filmukai

2008.05.15

Gametrailers.com atsirado 3 Silent Hill: Homecoming gameplay filmukai iš ką tik praėjusio Konami Gamers' Day renginio:
Early Grave Gameplay
Demon Dog Gameplay
The Plot Thickens

Kita naujiena atėjo iš GamesRadar žurnalistų, kuriems pasisekė pamatyti nają žaidimo treilerį, kuriame jie išvydo, kaip "Piramidgalvis užsuko už kampo, vilkdamas savo didyjį peilį". Originaliai Piramidgalvis buvo tarsi bausmė SH2 pagrindiniam veikėjui, Džeimsui. Ką galėtų reikšti jo pasirodymas SHH?

Silent Hill: Homecoming - 11 naujų screenshotų

2008.05.15

Silent Hill V skyrelyje 11 naujų screenshotų, kuriuose galima išvysti eilinį kartą pakeistą pagrindinio veikėjo išvaizdą

Šaltinis: videogaming247

Silent Hill: Homecoming - apžvalga Man!ac žurnale + video

2008.04.26

Naujausiame vokiško žurnalo Man!ac numeryje yra Silent Hill: Homecoming apžvalga. Straipsnis yra įdomus tuo, kad turi keletą naujų screenshotų. Straipsnio skenai Silent Hill V skyrelyje.

Atnaujinta: Įdėti angliškas straipsnio vertimas ir 9 min trukmės video iš žurnalo.

Šaltinis: SilentHill5.net

Silent Hill: Homecoming - 11 naujų screenshotų

2008.04.25

11 naujų screenshotų iš Gamersyde įdėti Silent Hill V skyrelyje.

Interviu su Akira Yamaoka

2008.04.24

GamesRadar tesia savo ekskliuzyvų Silent Hill: Homecoming nušvietimą su interviu su žaidimo kompozitoriumi bei konsultantu Akira Yamaoka. Svarbiausi momentai apie SHH iš interviu:
-Pirmą kartą serijoje žaidime bus panaudotas 5.1 garsas
-Garso takelyje bus apie 30 kompozicijų + gali būti įdėti remiksuoti kūriniai
-Akira patenkintas SHH vakarų kūrėjų darbu

Pilną interviu galima perskaityti čia.

Silent Hill: Homecoming gameplay filmukai + 11 naujų screenshotų ir preview

2008.04.21

GamesRadar atsirado 3 nauji gameplay filmukai su scenomis ligoninėje, kova su seselėm ir nauju Alexo veido dizainu. Žiurėkite GamesRadar arba siųskite iš Silent Hill V skyrelio.

Atnaujinta: GamesRadar taip turi 11 naujų screenshotų ir preview.

Silent Hill V tampa Silent Hill: Homecoming

2008.04.21

Konami Digital Entertainment GmbH paskelbė savo pirmo Silent Hill žaidimo PlayStation 3 ir Xbox 360 žaidimo oficialų pavadinimą. Žaidimas, pavadintas Silent Hill: Homecoming, išeis Europoje rugsėjo pabaigoje.

Voltage PR: pilnas pranešimas spaudai

Shiny + The Collective = Double Helix Games

2008.03.28

Foundation 9 Entertainment paskelbė savo naujos Kalifornijos studijos Irvine pavadinimą - Double Helix. Naujas F9E padalinys buvo sukurtas praeitų metu pabaigoje kai buvo apjungtos Shiny Entertainment ir The Collective. Double Helix šiuo metu dirba prie trijų didelių žaidimų (tarp jų ir Silent Hill V). Nauja studijos svetainė - doublehelixgames.com.

Pilnas pranešimas spaudai

Silent Hill: The Escape

2008.03.05

Sukurtas Silent Hill: The Escape skyrelis su šio mobilaus žaidimo, išleisto Japonijoje, informacija ir screenshotais.

os1R!s - Music Inspired By Silent Hill

2008.03.05

Skyrelyje Muzika įdėtas os1R!so albumas Music Inspired By Silent Hill, kuris yra autoriaus geriausių darbų iš jo trijų Silent Hill įkvėptų albumų (Through the Darkness, Sanctuary of Memories ir Dream or Reality) rinkinys. Jūs galite parsisiųsti šį albumą iš Fanų Albumų puslapio.

Silent Hil V - 3 nauji screenshotai

2008.03.01

Dar 3 nauji screenshotai Silent Hill V skyrelyje.

Silent Hil V - 6 nauji screenshotai

2008.02.28

6 nauji screenshotai Silent Hill V skyrelyje.

Šaltinis:
JeuxFrance.Com
Gamersyde

Silent Hil V nauji screenshotai

2008.02.16

Skyrelyje Silent Hill V patalpinti 8 nauji screenshotai. Screenshotai yra HD ir juose galima pamatyti keletą monstrų.

Šaltinis: JeuxFrance.Com

Muzikos skyriaus anaujinimas

2008.02.05

Silent Hill: Zer0 Original Soundtracks dabar galima parsisiųsti iš skyrelio Muzika. Taip pat įdėti garso takelio dainų tekstai. Be to įdėtas Silent Hill 3 Complete Soundtrack nuo MEMDB.

Liminality: Revision

2008.01.27

Liminality: Revision - tai virtualaus leiblo Liminal Recs antrasis darbas, pilnai dedikuotas Silent Hill (pirmuoju tapo Liminality: The Silent Hill Inspired Album 2xCD (LimREC018)). Revision - tai papildoma muzikos valanda, jungianti naujas Silent Hill Inspired kompozicijas ir Akiros Yamaokos kurinių remiksus. Po didelės pirmo Liminality sekmės, kompozitoriai laisviau pasinaudoju savo kūrybiniu potencialu, kas pasireiškė labiau personifikuotose kompozicijose, kuriose vis dėl to išlieka Silent Hill jausmas. Liminality: Revision sumanytas kaip jungiamoji grandis tarp Liminality ir kol kas tik užplanuotu šiems metams Liminality 2.

Liminality: Revision galima parsisiųsti skyrelyje Muzika.

Silent Hil: Origins išledimas ant PS2 patvirtintas Konami

2008.01.23

Iš oficialaus Konami pranešimo spaudai:
"Sausio 22, 2008 - Konami Digital Entertainment, Inc. šiandien patvirtino spekuliacijas, kad Silent Hill® Origins, išleistas praeitais metais PSP® (PlayStation®Portable) sistemai, dabar yra ruošiamas išleidimui ant PlayStation®2. Dabar visi PlayStation 2 savininkai irgi galės patirti baimę populiarios siaubo žaiimų serijos naujoje dalyje kartu su garsaus kompozitoriaus Akiros Yamaokos firminiais garso efektais ir muzika."

Spaudos pranešime nebuvo minėta apie galimas naujoves PS2 versijai be "pagerinto valdymo", bet tai tikriausiai reiškia pagerintą valdymą palyginus su serijos ankstesniaisiais žaidimais.

Silent Hil: Origins ant PS2?

2008.01.14

Gausūs gandai apie Silent Hill: Origins išleidimą PlayStation 2 platformai gavo netiesioginį patvirtinimą is didelės online parduotuvės Amazon, kurioje atsirado puslapis su išankstiniu užsisakimu žaidimo PS2 versijai. Pagal Amazon žaidimas bus išleistas kovo 4 d. 2008 m. Belieka tik susilaukti oficialaus pareiškimo iš Konami.

Amazon.com - Silent Hill Origins