Naujienų archyvas: 2009

Silent Hill: Shattered Memories vasario mėnesį Europoje

2009.12.26

Anot įvairių šaltinių galutinai nustatyta Silent Hill: Shattered Memories leidimo data Europoje - žaidimas pasirodys prekyboje 2010 metų vasario 5 dieną. Konami patvirtina, kad nustatytą dieną žaidimas bus išleistas visom trims planuotoms platformoms: Wii, PS2 bei PSP.

Silent Hill: Shattered Memories - IGN PSP versijos išankstinė apžvalga

2009.12.20

IGN apžvelgė Silent Hill: Shattered Memories PSP versiją savo naujame straipsnyje ir parodė naujus screenshotus iš jos. Screenshotai įkelti į žaidimo galeriją.

Silent Hill: Shattered Memories apžvalgos

2009.12.20

Naujos Silent Hill: Shattered Memories apžvalgos:
Cheat Code Central - 3.8/5
Destructoid - 9.5/10
The Escapist
Gamer Limit - 8.5/10
GamerNode - 7.5/10
GameShark - C+
Hooked Gamers - 8/10
Kotaku
- 9/Nintendo Life10
PC World - 2.5/5
Worthplaying - 7.8/10

Gamasutros portalas paruošė savo SHSM kritikų nuomonių santrauką tiems, kurie tingi skaityti visas šitas apžvalgas.

Silent Hill: Shattered Memories apžvalgos

2009.12.10

Paskutinių Silent Hill: Shattered Memories apžvalgu parinkimas. Dauguma straipsnių vertina žaidimą ne taip teigiamai, kaip tai darė pirmosios apžvalgos:
1UP - C+
Joystiq
G4 - 2/5
GamesInformer - 6.25/10
GamePro - 2.5/5
Games Radar - 7.0/10
GameTrailers | Video apžvalga - 8.5/10

Silent Hill: Shattered Memories oficialiai išleistas!

2009.12.08

Štai galiausiai atėjo diena, kai Silent Hill: Shattered Memories yra oficialiai išleistas. Deja, žaidimas kol kas išleistas tik Nintendo Wii - Sony PS2 ir PSP konsolių savininkams teks dar šiek tiek palaukti: nauja Silent Hill dalis turi pasirodyti ant šių platformų kitų metų sausį arba vasarį (Gamestop nurodo sausio 12 d. datą). Taip pat žaidimas yra išleistas tik Šiaurės Amerikoje - europiečiai galės pažaisti Silent Hill: Shattered Memories irgi vasario mėnesį. Beje, oficiali leidimo data nesutrukdė kai kurioms Gamestop parduotuvėms pardavinėti žaidimą anksčiau nurodytos datos dėl sistemos sutrikimo (atrodo, kad žaidimo kopijos nebuvo tinkamai pažymėtos), taigi kai kurie žaidėjai jau spėjo pasimėgauti žaidimu. Visi vis dar laukiantys gali tuo tarpu pažiūrėti porą naujų filmukų iš Gametrailers:
Exploration Gameplay
Freak Beasts Gameplay

Taip pat galima paskaityti naują Eurogamer apžvalgą. kuri įvertino žaidimą aukštu balu - 9/10!

Silent Hill: Shattered Memories Montage Trailer

2009.12.03

Šitas filmukas rodomas pagrindiniame žaidimo meniu, jei kurį laiką nieko jame neveikti. Daina yra "When You're Gone" iš originalaus garso takelio.

Silent Hill: Shattered Memories oficialus tinklapis

2009.12.03

Konami paleido Silent Hill: Shattered Memories oficialią svetainę. Tinklapis naudoja psichologinio profilio principą iš žaidimo, siūlydamas atsakyti pradžioje į keletą klausimą, kas įtakuoja personažų svetainėje išvaizdą. Pavyzdžiui, pasirinkę atsakymus 1 ir 2 jus gausite seksualią Cybil, o pasižymėję atsakymą 3 arba 1+3 jūs liksite su griežtesne policininke. Kitų kombinacijų rezultatas bus geranoriška Cybil. Svetainėje jūs rasite informaciją apie žaidimo personažus, media medžiagą (sena treilerį, gameplay filmukus bei screenshotus), bendruomenės forumą ir blogą (šiuo metu nepasiekiamas).

Silent Hill: Shattered Memories oficiali svetainė

Gandas: Akira palieka Konami (patvirtinta)

2009.12.01

Pasak Vixx iš mūsų draugų svetainės Silent Hill Heaven, Akira Yamaoka paliko Konami pradirbęs kompanijoje šešioliką metų. Nors tai nėra oficialiai patvirtinta Konami, tai tiek oficialu kiek gali būti. Yamaoka buvo serijos kompozitorius nuo jos pradžios ir prodiuseris nuo Silent Hill 3. Be Silent Hill serijos paskutiniu metu Akira dirbo prie savo dar nepaskelbto Konami projekto, kurio ateitis dabar neaiški. Jokių naujienų apie tai, ką Yamaoka ketina veikti toliau, ir ar jis kurs muziką įmanomiems Silent Hill pratęsimams.

Atnaujinta: Patvirtinta OSV.

Šaltinis: Silent Hill Heaven

Silent Hill: Shattered Memories intro

2009.11.27

Silent Hill: Shattered Memories pradinis filmukas.

Silent Hill: Shattered Memories garso takelis

2009.11.25

Silent Hill: Shattered Memories promo garso takelį jau galima parsisiųsti iš Muzikos skyrelio. Taip pat jį galima atsiųsti per torrenta iš gamemp3s.net svetainės.

Silent Hill: Shattered Memories - naujas gameplay filmukas iš Eurogamer

2009.11.25

Eurogamer įkėlė naują ekskliuzyvų Silent Hill: Shattered Memories gameplay filmuką. Filmuke rodoma jau matyta ankstesniuosiuose video Harrio ir Cybil pirmo susitikimo kavinėje scena, bet ši karta jame dalyvauja seksualesnė Cybil. Įdomu, kad, nors Cybil išvaizda yra kitokia, ji kalba visai taip pat kaip griežtesnė policininkės versija. Beje, jei palauksite šiek tiek po to, kai pasibaigs video, pasileis garso įrašas su tuo pačiu pokalbiu, bet su draugiškesne Cybil.

Eurogamer - Silent Hill: Shattered Memories Gameplay

Silent Hill 2 ir 4 demo versijos

2009.11.17

Hidden Palace svetainė neseniai paviešino torrentą su Silent Hill 2 ir Silent Hill 4: The Room PS2 bandomosiomis versijomis. Šios žaidimų versijos buvo sukurtos rodyti E3 parodų metu (E3 2001 ir E3 2004 atitinkamai). Silent Hill 2 demo turi ligoninės lygį. Silent Hill 4 demo sudėtyje yra kalėjimo, miško bei pastato lokacijos. Parsisiųsti šias demo versijas galima per torrent.

Silent Hill: Shattered Memories - pirmoji apžvalga

2009.11.15

Sekantis kalėdinis Nintendo Power žurnalo numeris turi Silent Hill: Shattered Memories apžvalgą, ir štai jos reziumė su bendru įvertinimu, kuris yra visai neblogas:

Silent Hill: Shattered Memories - 8.0
+geras wiimote panaudojimas
+grafika
+psichologinis profilis, atsispindintis ant žaidimo aspektų
+įdomūs ir įvairūs galvosūkiai
-ne labai baisu, nepakankamas pavojaus jausmas

Šaltinis: NeoGAF

Silent Hill: Shattered Memories gruodį Wii, atidėtas PS2 ir PSP

2009.11.12

Konami pagaliau patvirtino Silent Hill: Shattered Memories išleidimo datą. Žaidimas atkeliaus į Ameriką gruodžio 8, dėja tik Wii. PS2 ir PSP sistemų savininkai turės palaukti iki kitų metų. Jokios patvirtintos išleidimo datos šioms versijoms nėra, bet keli pardavėjai turi preliminarią 2010, sausio 12-osios datą.

Šaltinis: IGN

Silent Hill: Shattered Memories veikėjai

2009.11.12

IGN gavo spaudos leidimą iš Konami su kai kurių veikėjų profiliais, o taip pat ir įdomiais kadrais. Dauguma veikėjų grįžta iš originalaus žaidimo, nors ir drastiškai pasikeitę, taip pat yra keli nauji. Paskaitykite straipsnį čia, kad sužinotumėte apie juos. Taip pat IGN išpublikavo kelis veikėjų paveikslus - visi paveikslėliai sukelti į žaidimo galeriją.

Silent Hill: Shattered Memories oficialus strateginis gidas

2009.11.12

BradyGames ketina išleisti oficialų Silent Hill: Shattered Memories strateginį gidą visoms platformoms (Wii, PS2, PSP). Išleidimas planuojamas gruodžio pirmąjai. Produkto aprašymas Gamestop'e atskleidžia daugiau informacijos apie žaidimą - neskaitykite toliau jei norite išvengti spoiler'ių.

- Visapusiškas perėjimas - veskite Harry Masoną pro tamsias Silent Hill gatves, kol jis bando surasti savo dukterį ir išgelbėti ją iš gyvo košmaro.
- Terapinės sesijos atskleistos - sužinokite tiesą apie Dr. Kaufmann terapines sesijas: kaip jos keičia žaidimą ir kaip sukuria jūsų psichiatrinį profilį.
- Atraskite visas Memento ir Aido (Echo) vietas - visos Memento lokacijos atskleistos; judėkite pro žiaurias bundančio košmaro gatves su priežastimi. Žinokite kada sustoti dėl Aido buvimo vietos ir kada bėgti, kad išgyventumėte.
-Atrakinkite visas pabaigas - sužinokite, kaip gauti visas pabaigas, net slaptą UFO pabaigą.

Silent Hill: Shattered Memories - naujas PAL viršelis

2009.10.26

Regis, kad Konami nutarė pakeisti europietišką Silent Hill: Shattered Memories viršelį. Dabar šis atrodo visai kaip amerikietiškas variantas, tik su kitokiu atspalviu..

Šaltinis: GoNintendo

Silent Hill: Shattered Memories 2010 vasarį Europoje

2009.10.15

Silent Hill: Shattered Memories išleidimo datos istorija turi tęsinį. Konami patvirtino, kad kūrinys iki Europos atkeliaus 2010 vasarį. Prekybininkų rudens datos buvo spėliotinos.

"Jis išeis vasarį, bet niekad nebuvo patvirtinta, kaip kas kita. Keli prekybos tinklalapiai nustatė jam netvirtą lapkričio datą, bet mes jos nesuteikėme iki pastarojo laiko."

Neaišku ar ši data taikytina išleidimui Šiaurės Amerikoje.

Šaltinis: CVG

Silent Hill: Shattered Memories atidėtas iki gruodžio?

2009.10.10

Silent Hill: Shattered Memories išleidimas gali būti atidėtas, nes Gamestop pakeitė datą į 2009 gruodžio 8. Nors Amazon svetainės visdar turi nustatytas, spalio 30 Europai ir lapkričio 3 Šiaurės Amerikai, datas, paskutinis German Konami News pranešimas (beje, šiek tiek naujos medžiagos) teigia, kad žaidimas numatomas 2009 žiemai. Tas pats rašoma oficialialioje vokiškoje Konami svetainėje, o Konami UK pateikia velyvą 2009 datą. Taigi žaidimo išleidimas tikrai gali būti nustumtas į velesnę šių metų datą.

Akiros Yamaokos pasirodymas TGS 2009 Video Games Live

2009.10.09
Video Games Live koncerto, vykusio neseniai pasibaigusios Tokyo Game Show 2009 parodos metu, video ištrauka, kurioje Akira Yamaoka kartu su orkestru atlieka nuostabiąsias Promise ir Theme of Laura iš Silent Hill 2 garso takelio.
 

Silent Hill: Shattered Memories oficialus tinklapis

2009.10.08

Konami paleido oficialų Silent Hill: Shattered Memories tinklapį-blogą. Bloge savo įrašuose žaidimo prodiuseris Tommas Hulettas atskleidžia kai kurias kūrimo detales. Pavyzdžiui, iš vieno įrašo galima sužinoti, kad garso takelyje bus nauja Akiros Yamaokos daina pavadinimu "When You’re Gone". Taip pat svetainėje galima rasti abu oficialius žaidimo filmukus, galeriją su keliais naujais screenshotais bei forumą.

Silent Hill: Shattered Memories - oficialus tinklapis

Silent Hill: Shattered Memories - X-Play gameplay ir preview

2009.10.06
X-play paviešino Silent Hill: Shattered Memories žaidimo procesą naujame iki šiol nematytame lygyje kažkur miškuose, o taip pat nedidelį preview su interviu su Tommu Hulettu, kuriame nėra nieko naujo. Peržiūrėti abu filmukus galima žemiau:

Silent Hill: Shattered Memories Gameplay Footage


Silent Hill: Shattered Memories Preview

Silent Hill 2 scenaristas nuteistas kalėti vienerius metus

2009.10.04

Praėjus vos porai savaičių nuo tada, kai gavome patvirtinimą, kad Roger Avary rašys Silent Hill 2 filmo scenarijų, dabar turime naujienas, kad Avary nuteistas metus praleisti kalėjime ir gavo penkis metus lygtinai, už avariją, įvykusią jam vairuojant neblaiviam, kuri nusinešė jo mašinoje buvusio keleivio gyvybę. Avarija įvyko 2008 sausį. Buvo pranešta, kad Avary vairavo didesniu nei 100 mylių per valandą greičiu, kai jo mašina įsirėžė į telefono stulpą. Praeitą gruodį teigęs esąs nekaltas, 2009 rugpjūtį, jis pripažino kaltę, dėl automobilinės žmogžudystės ir vairavimo esant neblaiviam. Dar neaišku, kaip Avary nuteisimas paveiks Silent Hill 2 filmavimą suplanuotą kitiems metams.

Silent Hill: Shattered Memories - screenshotai iš TGS 2009

2009.09.24

Nauji Silent Hill: Shattered Memories Wii ir PSP versijų screenshotai iš Tokyo Game Show 2009 parodos - iš viso 13 naujų vaizdų.

Šaltinis: IGN

Silent Hill: Shattered Memories - Dead Pixels interviu su naujais screenshotais

2009.09.24

Dead Pixels turi naują dvejų dalių interviu su Silent Hill: Shattered Memories prodiuseriumi Tommu Hulettu su penkiais dar nematytais screenshotais. Interviu skaitykite čia:
Dead Pixels: Silent Hill: Shattered Memories Interview Part 1
Dead Pixels: Silent Hill: Shattered Memories Interview Part 2

Silent Hill 2 - Avary ir Hadida grįžta tęsiniui

2009.09.17

Scenaristas Roger Avary bei prodiuseris Samuel Hadida pasirašė oficialius kontraktus, dėl dalyvavimo, jų 2006 metų žaidimo ekranizacijos tęsinio filmavime. Filmavimui vėl vadovaus Hadidos kūrybinė kompanija, Davis Films, planuojanti pradėti filmavimą kitais metais, iškart po kito žaidimo - Resident Evil 4 - kinoadaptacijos filmavimo pabaigos. Kol kas neaišku, kas užims režisieriaus vietą. Pirmo Silent Hill filmo režisieriumi buvo Cristophe Gans, kuris dabar dirba prie dar vieno žaidimo - Onimusha - ekranizacijos.

Šaltinis: The Hollywood Reporter

Silent Hill: Shattered Memories - nauji screenshotai ir informacija apie garso takelį

2009.09.16

Silent Hill Shattered galerija pasipildė 9 naujais Wii versijos screesnshotais Wii. Tai pat, tapo žinoma šiokia tokia informacija apie busimąjį garso takelį. Laukiama, kad albume bus ne tik naujų kompozicijų, bet ir senesnių kurinių naujos aranžuotės. Ir galiausiai buvo patvirtina, kad Silent Hill: Shattered Memories bus pristatytas Tokyo Game Show 2009 parodoje, kur bus parodytos žaidimo Wii ir PSP versijos. Paroda prasideda rugsėjo 24 d, tad greitai laukite daugiau žinių.

Šaltinis: Dead Central, Original Sound Version, Always On My Mind

Silent Hill: Homecoming nebus išleistas Japonijoje

2009.09.11

Po ilgo laikotarpio, kurį buvo neaišku dėl "Silent Hill Homecoming" išleidimo Japonijoje, žaidimo oficialioje sveitainėje buvo patvirtinta, kad žaidimo išleidimas šioje šalyje atšauktas. Pranešime rašoma: "Laukite tolimesnių serijos dalių" su data 2009-10-30 žemiau, kuri tikriausiai yra "Silent Hill: Shattered Memories" išleidimo data vietovėje. "Silent Hill: Homecoming" buvo išleistas Šiaurės Amerikoje 2008-ųjų rugsėjį, o Europoje 2009-ųjų vasarį.

Šaltinis: Kotaku

Silent Hill: Shattered Memories garso takelis su išankstiniu užsakymu

2009.09.05

GameStop siūlo "Silent Hill: Shattered Memories" garso takelį, kaip nemokamą priedą tiems, kurie užsisakys žaidimą iš anksto. Albume yra 18 kūrinių, kaip visad sukurtų Akira Yamaoka. Pasak naujo interviu su Mary Elizabeth McGlynn, garso takelyje bus keturios naujos dainos. Išankstinio užsakymo priedas galioja su visomis žaidimo versijomis.

Silent Hill: Shattered Memories (Nintendo Wii)
Silent Hill: Shattered Memories (PlayStation 2)
Silent Hill: Shattered Memories (PlayStation Portable)

"On Screen" žurnalas: Silent Hill: Shattered Memories apžvalga ir Silent Hill: Mobile 3 anonsas

2009.09.02

Iškarpos iš Konami žurnalo "On Screen" su nedidele Silent Hill: Shattered Memories apvalga bei Silent Hill: Mobile 3, paskutiniosios Silent Hill Mobile trilogijos dalies, anonsu:

     
   

Silent Hill: Shattered Memories - nauji vaizdai

2009.08.22

Žaidimo galerijoje atsirado naujų vaizdų bei personažų renderių.

Silent Hill: Shattered Memories - gameplay filmukai ir apžvalga

2009.08.20

Du nauji Silent Hill: Shattered Memories gameplay filmukai iš IGN, rodantys tą patį žaidimo fragmentą, bet su skirtingomis variacijomis, priklausančiomis nuo psichologinio profilio, o taip pat nauja žaidimo apvalga:
Silent Hill: Shattered Memories Playthrough 1
Silent Hill: Shattered Memories Playthrough 2
Silent Hill: Shattered Memories Preview - Silent Hill Will Psych You Out

Silent Hill: Shattered Memories - nauji screenshotai ir filmukas

2009.08.19

Media naujienos iš Gamescom 2009 parodos. Visų pirma tai 14 naujų screenshotų iš Wii sistemos, 5 iš kurių su Cybil ir Dahlijos vaizdais gerai demonstruoja žaidimo psichologinį profilį, o taip pat 9 PSP screenshotai.
Silent Hill: Shattered Memories Wii Screenshotai
Silent Hill: Shattered Memories PSP Screenshotai

Antra, buvo pristatytas naujas filmukas, kuris atrodo kaip stipriai perdirbtas ir pakeistas filmukas iš E3 2009 parodos. Įdomu, kad atrodo, kad ta pati daina šiame filmuke atliekama kitos dalininkės, o ne Mary Elizabeth McGlynn.
Silent Hill: Shattered Memories Gamescom Trailer

Silent Hill: Shattered Memories - viršelis

2009.08.17

Paviešintas amerikietiškas Silent Hill: Shattered Memories viršelis, kuriame pavaizduota Harrio duktė Cheryl, sėdinti ant supynių ir visiškai aptraukta ledu, kas pilnai atskleidžia žaidimo motyvą. Taip pat viršelis atskleidžia žaidimo reitingą Mature (nuo 17 metų) - tokį pat, kaip ir pas ankstesnius serijos žaidimus. Mes laukiame daugiau naujienų iš Gamescom žaidimų parodos, kuri prasideda šį trečiadienį, tad likite su mumis.

Silent Hill: Shattered Memories - nauji screenshotai ir logotipas

2009.08.12

Konami išleido 7 naujus Silent Hill: Shattered Memories screenshotus. Juos rasite žaidimo galerijoje. Taip pat buvo šiek tiek pakeistas žaidimo logotipas, kuris dabar atrodo daugiau ištobulintas. Žiūrėkite tris naujo logotipo variantus vaizdų puslapyje.

Silent Hill: Shattered Memories - nauji screenshotai ir interviu

2009.08.01

Šiek tiek Silent Hill: Shattered Memories naujienų iš Hell Descent svetainės. Visų pirmą, turime 8 naujus screenshotus, dalis kurių parodo miestelio vaizdus, o viename, atrodo, galima išvysti vieną iš pradinio Raw Shock padaro variacijų su kai kuriomis *hm* moteriškomis formomis. Reikia priminti, kad monstro išvaizda taip pat priklauso nuo psichologinio profilio ir palaipsniui keisis. Taip pat žaidimo prodiuseris Tomm Hulett ir vadovas Mark Simmons sutiko patenkinti Hell Descent forumo narių smalsumą ir atsakė į keletą klausimų naujame interviu.

Silent Hill: Shattered Memories - filmukai iš Comic-Con 2009

2009.07.27

Keletas naujų gamplay filmukų iš Comic Con 2009 renginio, vykusio San Diege. Filmukai nerodo nieko naujo, nes tai tik ištraukos iš E3 parodytos demo versijos, bet visgi štai jie:
SDCC 09: Psyche Test Gameplay (Cam)
SDCC 09: Puzzle Gameplay (Cam)
SDCC 09: Nightmare Gameplay (Cam)
SDCC 09: Echo Gameplay (Cam)

Silent Hill: Shattered Memories - interviu su Tommu Hulettu

2009.06.30

Silent Hill: Shattered Memories prodiuseris Tomm Hulett buvo gan dosnus interviu paskutiniu laiku. Visų pirmą Tommas atsakė į Silent Hill Heaven forumo lankytojų klausimus, paskui pašnekėjo su Joystiq reporteriu ir galiausiai davė interviu Game Informer žurnalui.

Silent Hill: Shattered Memories - Destructoid interviu

2009.06.14

Trumpas interviu su Konami produkcijos vadovu Ray Hiyoshi:
Destructoid - Silent Hill: Shattered Memories E3 2009 Interview

Silent Hill: Shattered Memories - geriausias Wii žaidimas E3 2009

2009.06.13

IGN išrinko geriausius Wii žaidimus E3 2009 parodoje skirtingose kategorijose ir Silent Hill: Shattered Memories laimėjo trijose iš jų: geriausia grafika, geriausias nuotykių žaidimas ir geriausias Wii žaidimas. IGN pažymėjo puikią technologiją, žaidimo psichologiškumą, perėjimo kelių pasirinkimą bei kitus bruožus, kurie leido nugalėti prieš konkurentus parodoje. Pilną kandidatų bei laimėtojų sąrašą galima peržiūrėti čia.

Silent Hill: Shattered Memories 1UP interviu ir apžvalga

2009.06.13

E3 2009 parodos metu 1UP pasikalbėjo su Climax vyriausiuoju dizaineriu Sam'u Barlow, kuris pakomentavo Silent Hill: Shattered Memories demo versijos perėjimą. Taip pat svetainės žurnalistas parašė žaidimo apžvalgą su savo įspūdžiais dėl žaidimo po pristatymo parodoje.
GameVideos - Silent Hill: Shattered Memories E3 2009 Interview
1UP - Silent Hill: Shattered Memories Preview

Silent Hill: Shattered Memories - E3 2009 naujienos + naujas filmukas

2009.06.04

Е3 2009 atnešė nemažai Silent Hill: Shattered Memories naujienų. Visų prima, IGN paviešino 20 minučių trukmės demo versijos, kuri anksčiau buvo aprašyta žaidimo apžvalgose, vaizdo įrašą (nežiūrėkite, jei nemėgstate "spoilerių). Taip pat parodė dešimt naujų screenshotų, vaizduojančių pabėgimą nuo monstrų. Ir pagaliau pristatė žaidimo PlayStation Portable versiją, parodydami trumpą gameplay filmuką bei dar dešimt screenshotų.
Silent Hill: Shattered Memories - E3 2009 demo perėjimas
1 dalis | 2 dalis | 3 dalis
Silent Hill: Shattered Memories - 10 Wii screenshotų
Silent Hill: Shattered Memories - E3 2009 PSP gameplay filmukas
Silent Hill: Shattered Memories - 10 PSP screenshotų

Atnaujinta: Naujasis treileris su vokaline kompozicija:
Silent Hill: Shattered Memories - E3 2009 Trailer

Silent Hill: Shattered Memories teaser filmukas ir nauji screenshotai

2009.05.29

E3 2009 išvakarėse IGN žurnalistas dar kartelį išbandė Silent Hill: Shattered Memories demo versiją ir aprašė savo įspūdžius naujoje apžvalgoje. Taip pat IGN paskelbė pirmąjį trumpą žaidimo filmuką, pavadintą "Pasimetęs sniege" ir dešimtį naujų screenshotų.
Silent Hill: Shattered Memories - IGN Hands-on
Silent Hill: Shattered Memories - IGN Lost in the Snow Trailer | YouTube
Silent Hill: Shattered memories - 10 naujų screenshotų

Interviu su Takayoshi Sato

2009.05.22

Core Gamers paėmė įdomų interviu iš Takayoshi Sato, garsios Team Silent buvusio nario ir žmogaus, sukūrusio pirmųjų dviejų žaidimų personažus bei filmukus. Pakankamai ilgame interviu Sato-san pakalbėjo apie tai, kaip jis pateko į videožaidimų industriją, apie savo pirmąjį žaidimą - Sexy Parodius, šlovės akimirkas - Silent Hill ir Silent Hill 2, kodėl jis paliko Konami ir pradėjo dirbti prie rimtų žaidimų. Interviu galima paskaityti Core Gamers svetainėje arba čia.

Silent Hill: Shattered Memories - interviu su prodiuseriumi

2009.05.05

Destructoid paskelbė naują interviu su Silent Hill: Shattered Memories prodiuseriumi Tommu Hulettu. Šiame interviu jis papasakojo apie sprendimą iš naujo perprasti pirmą serijos žaidimą vietoj to, kad kurti visiškai naują istoriją. Taip pat jis ramina aršius fanatus, pasakęs, kad SH: SM nebus įrašytas į oficialią Silent Hill chronologija ir vyks atskiroje visatoje panašiai, kaip Silent Hill filmas bei komiksai. Be to jis atsakė, kad jie nesiruošia eksploatuoti Piramidgalvio įvaizdžio skirtingai nuo liūdnai pagarsėjusio Silent Hill: Homecoming. Pilną interviu galima perskaityti čia:
Destructoid interview: Silent Hill producer Tomm Hulett

Scarlet - Silent Hill: Homecoming resursų žiūriklis

2009.05.03

Scarlet - programa, skirta peržiūrėti Silent Hill: Homecoming PC versijos resursus. Šios nedidelės programos dėka galima peržiūrėti žaidimo modelius ir teksturas, paklausyti garsus, o taip pat peržiūrėti daugumą kitų žaidimo formatų, esančių žaidimo PAK archyvuose. Programa taip pat leidžia eksportuoti didesnę dalį failų iš žaidimo formatų į "draugiškesnius" (garsus į .ogg, modelius į WaveFront .obj, teksturas į .dds ir taip toliau).

Atsisiųsti programą galima iš autoriaus svetainės:
Rich Whitehouse - Scarlet

Silent Hill: Shattered Memories - išankstinės apžvalgos ir interviu

2009.04.14

Nedidelis papildymas prie Silent Hill: Shattered Memories materialų iš Konami Gamers Night renginio. Išankstinės apžvalgos ir įspūdžiai iš įvairių resursų:
Kotaku Impressions
Gamespot First Look
Destructoid Preview
Joystiq Impressions
G4tv.com Impressions

Taip pat pasirodė du video interviu su žaidimo kūrėjais:
Gamespot - Silent Hill: Shattered Memories Interview
Gametrailers - Konami Gamers Night 09: Developer Interview

Silent Hill: Shattered Memories - naujienos iš Konami Gamers Night

2009.04.10

Paskutiniame Konami renginyje buvo pateikta naujų detalių apie Silent Hill: Shattered Memories. IGN žurnalistas apsilankė kompanijos ofise, esančiame Kalifornijoje ir stebėjo 15 minučių žaidimo demonstraciją. Pilną pasigerėjimo apžvalgą skaitykite čia. Taip pat jis apklausė vieną iš žaidimo pagrindinių dizainerių, Sam Barlow, vadovą Mark Simons ir Konami prodiuserį Tomm Hulett. Priedo, IGN pristatė devynis naujus screenshot'us. Štai straipsnio faktų santrauka iš GoNintendo.
- Haris padarė avariją ant kelkraščio per pūgą.
- Hario dukra dingusi ir jis išvyksta į Silent Hill'ą jos ieškoti.
- Žaidimas pradedamas psichiatro kabinete, kur išgirstame apie naujo paciento atvykimą. Po to mes matome Harį iškrentantį iš automobilio and sniego, tiesiai po avarijos. Tuomet grįžtame į kabinetą, kuriame psichiatras kalbasi su naujuoju pacientu.
- Kabinete kamera yra pirmojo asmens. Galite apsižiūrėti kol psichiatras šneka.
- Turite užpildyti psichiatrinį profilį.
- Psichiatrui uždavus klausimą galite mosuoti wii pulteliu aukštyn ir žemyn/į kairę ir dešinę, kad atsakytumėte.
- Sugrįžtate prie avarijos, kur Haris šaukiasi savo dukters.
- Beveik kiekvienas pasirinkimas įtakoja žaidimą. Pavyzdžiui, jei pirma pasirenkate pažiūrėti į žemėlapį ar erotinį kalendorių ant sienos, žaidime užrašomas šis pasirinkimas.
- Ankstyvų pasikeitimų pavyzdys: kai pildote profilį, žaidimas jums pateiks įvairias situacijas. Eidami per miestą galite pamatyti atidarytą barą ar užkandinę. Šie dalykai keičiasi jums priėmus daugiau pasirinkimų.
- Minus mygtukas įjungia telefoną, kuriame saugoma įvairi svarbi informacija.
- Naudokite telefoną skambinti, fotografuoti, rašyti, tikrinti balso paštą, naršyti telefonų knygelę, keisti nustatymus ir aplinkas (kurių apžvalga rodoma sulėtintai a la iPhone).
- Fotografuokite aplinką, kad atskleistumėte naujų detalių: nufotografuokite supynes prie kurių nieko nėra, pažiūrėję į nuotrauką pamatysite savo dukrą sėdinčią ant jų.
- Paveikslėliai gali replikuoti balso paštą ir kitus įvykius.
- Žaidimo pasaulis iš Silent Hill į blogą Silent Hill keičiasi tiesiai jums prieš akis.
- Jokios pragariškos išvaizdos, dalykai labiau 'lediniai'.
- Įspūdingi prožektoriaus efektai.
- Nunchuk vaikščiojimui, laikyti z begimui, c 180 laipsnių apsisukimui, A veiksmams, B paleisti, plius A paimti daiktus, D-pad telefonui, žemyn pasižiūrėti kas už jūsų.
- Protingi priešai jus sumedžios, praneškite kitiems priešams, kad jus rastų, atidarykite duris ir lipkite per tvoras.
- Dar kartą, jokių ginklų.
- Žadimo eigoje Haris šnekasi su savim, kad atpasakotų informaciją.
- Jokio laiko skirto užsikrovimui.
- Kameros filtras sugrįžta iš buvusių žaidimų.
- Prožektorius apšvies net snaiges.
- Wii pagrindinė platforma.

Silent Hill: Shattered Memories - oficialus anonsas

2009.04.06

Konami išleido oficialų pranešimą, kuriame paskelbia, kad Silent Hill: Shattered Memories pasirodys parduotuvėse jau šį rudenį. Žaidimas išleidžiamas Nintendo Wii sistemai, o be to vienu metu pasirodys ir ant PSP (PlayStation Portable) bei PlayStation 2 konsolių. Pilną pranešimą spaudai galima perskaityti čia.

Silent Hill: Shattered Memories (Wii ir PSP)

2009.04.02

Silent Hill Wii konsolei patvirtintas (pagal informaciją Climax svetainėje žaidimas taip pat kuriamas PSP). Naujausiame Nintendo Power žurnalo numeryje yra platus straipsnis su žaidimo screenshotais bei interviu su Akira Yamaoka (o kaip gi be jo? Taip, jis yra projekto kompozitorius) ir kūrėjų komandos nariais Marku Simmonsu, Samu Barlow ir Tomu Hulettu. Kaip aiškina žaidimo prodiuseris: "Tai yra pirmos Silent Hill dalies perpratimas. Tai nėra remeikas ar portas. Tai svarbus skirtumas. Žaidimas yra iš tikrųjų naujas. Veikėjai atlieka naujus vaidmenis, įvykiai nebūtinai atsitinka tą pačia seką, o istorijoje bus daugybė naujų krypčių. Jūs taip pat kaip anksčiau vaidinate Harry Masono vaidmenį, taip pat ieškote savo dukters ir išvysite pažįstamus elementus, tačiau visos sudedamosios bus iškraipytos, kad apgauti jūsų lūkesčius." Trumpai kai kurios detalės iš straipsnio:
- Žaidimo eiga stipriai priklausys nuo jūsų veiksmų ir sprendimų. Jūs galite pamatyti arba nepamatyti kai kurių scenų, sutikti personažus skirtingose vietose, ir net monstrų išvaizda skirsis pas įvairius žaidėjus.
- Žaidime bus naujų personažų, kaip pavyzdžiui psichiatrijos daktaras Kasksas.
- Veikėjo judesių valdymas atliekamas įprastu būdu su Control Sticku tuomet, kai žibinto šviesos spindulys kontroliuojamas su Wii Remote.
- Žaidime nėra kovų - jūs galite tik pabėgti nuo monstrų. Pabėgimo metu bus galima laužtis pro duris, šokti per aptvarus, lipti į langus ir t.t. Taip pat bus galima barikaduoti duris parankiniais daiktais. Be to monstrus galima atbaidyti šviesos vamzdeliais, nes tie bijo karščio.
- Pro kiekvienas uždarytas duris galima bus įeiti.
- Vienintelis Harrio įrankis - jo mobilusis telefonas, su kurio jis gali peržiūrėti žemėlapius, daryti nuotraukas, rašyti užrašus bei skambinti.

Žurnalo straipsnio skenai:

         
 

Silent Hill PS3 prototipas iš Climax

2009.02.28

Unseen64 atrado, kad Climax USA dalyvavo Silent Hill PS3 demo kūrime. Kaip ten bebūtų, Konami perdavė šį projektą Collecive studijai (dabartinė Double Helix). Vėliau Climax USA buvo uždaryta darbo prie Silent Hill: Origins metu, kurio kūrimas buvo perduotas britų kompanijos filialui. Nueikite pagal nuorodą žemiau, kad pamatyti šios ankstyvos techninės demo versijos vaizdus bei filmuką. Demo pagrindinis veikėjas yra Travisas iš Silent Hill: Origins, nors tai nereiškia, kad jis būtų paliktas galutiniame žaidimo variante.

Silent Hill (Climax PS3 Prototype)

Silent Hill: Homecoming pataisa

2009.02.28

Kaip daugelis iš jūsų galėjo pastebėti, Silent Hill Homecoming PC versija tiesiog knibžda įvairiausių problemų (konsolinės versijos taip pat turi jų nemažai). Po SHH leidimo Europoje Konami aptiko žaidimo stabilumo problemą, susijusią su ekrano raiškos keitimu (nejaugi tai vienintelė problema?) ir šiuo metu ruošia pataisą, kuri turėtų pasirodyti netrukus. O kol kas tiems, kurie susidūrė su tokia problema, patariamas sekantis sprendimo būdas.

Šaltinis: Konami Europe

Gandas: Climax kuria Silent Hill remeiką Wii

2009.02.26

Kaip praneša VG247, britų kompanija Climax (Silent Hill Origins kūrėjas) anot gandų dirba prie Silent Hill pirmosios dalies (kuri išėjo lygiai prieš10 metų) remeiko, skirto Wii žaidimo sistemai. Šiuo metų Climax, kaip galima pamatyti jų tinklapyje, dirba prie dvejų Konami projektų, vienas iš kurių yra žaidimas Wii, o taip pat ir PSP platformoms. Kitas žaidimas, skirtas Xbox360 ir PS3, pasak Climax pareiškimus yra visiškai originalus. Konami ir Climax kol kas niekaip nepakomentavo šio gando.

Šaltinis: VG247

Silent Hill: Homecoming oficiali europietiška svetainė

2009.02.18

Konami paleido Silent Hill Homecoming oficialią svetainę, žaidimo išleidimui Europoje. Svetainėje yra įprastinė informacija, susijusi su žaidimu, reklamine žiniasklaida, o taip pat ir konkursas, suteikiantis šansą laimėti iPhone 3G, bei kitus prizus, tačiau iš tiesų sudomino gražiai suplanuotas Alekso Shepherd'o oficialus žaidimo dienoraštis, kuriame yra daug pagrindinės informacijos apie Silent Hill Homecoming įvykius ir apskritai Silent Hill pasaulio įvykius.

Silent Hill Homecoming turi pasirodyti Europoje Vasario 27 dieną, Playstation 3, Xbox 360 ir PC.

Silent Hill Homecoming oficiali europietiška svetainė
Alekso Shepherd'o oficialus žaidimo dienoraštis (pdf | 47 mb)

Interviu su Akira Yamaoka

2009.01.30

Music 4 Games paėmė išsamų interviu iš garsaus kompozitoriaus apie paskutinės serijos dalies priėmimą, jo būsimus planus ir Silent Hill ateitį. Yamaoka-san papasakojo, kaip jis kūrė Silent Hill Homecoming garso takelį, apie savo bendradarbiavimą su amerekietišką kūrėjų komanda bei išsakė savo nuomonę, kodėl Homecoming neišėjo tokiu sėkmingas. Interviu metu jis taip pat paminėjo, kad komercinis Silent Hill Homecoming muzikinio albumo leidimas dar svarstomas (garso takelis kol kas išleistas ribotu kiekiu ir platinamas tik GameStop tinklo parduotuvėse).

Pilnas interviu su Akira Yamaoka (anglų kalba)

Liminality II: Okaeri

2009.01.11

"O kaeri (Jap.) - "sveiki atvykę atgal".

Liminality: The Silent Hill Inspired Album - albumų, įkvėptų Akiros Yamaokos darbų ir Silent Hill žaidimų, serija, sukurta Liminal Recs leiblo muzikantų jėgomis. Iki šiol buvo išėję 2 serijos albumai: Liminality - The Silent Hill Inspired Album (2007 rugsėjis) ir Liminality: Revision (2008 sausis). Dabar mes esame laimingi pristatydami jums naują serijos skyrių - Liminality II: Okaeri. Kompiliacija, kaip ir ankstesnieji albumai, apima įvairius Silent Hill muzikinius aspektus: trip-hop, ambient, pianinas ir t.t. Viskas, už ką mes dieviname Akiros Yamaokos kūrybą."

Liminality II: Okaeri galima parsisiųsti Liminality puslapyje Muzikos skyrelyje.