Naujienų archyvas: 2010

Silent Hill: Shattered Memories: interviu su Samu Barlow

2010.02.28
Naujas interviu, kuriame Silent Hill: Shattered Memories scenaristas ir vyriausias dizaineris Sam Barlow atsako į Revogamers lankytojų klausimus.
Revogamers: interviu su Samu Barlow

Silent Hill: Shattered Memories interviu

2010.02.06
Du nauji interviu su Silent Hill: Shattered Memories kūrėjais:
Interviu su Samu Barlow ir Marku Simmonsu (Official Nintendo Magazine)
Interviu su Tommu Hulettu (Telegraph)

Akira Yamaoka prisijungia prie Grasshopper Manufacture

2010.02.06

Pagal šios savaitės „Famitsu“ žurnalo numerį, po netikėto pasitraukimo iš „Konami“, Akira Yamaoka, Silent Hill serijos kompozitorius ir prodiuseris, pasirašė dirbti „Grasshopper Manufacture“ žaidimų studijoje.

„Aš tikrai myliu Yamaoką“ – Grasshopper galva Goichi Suda sakė per interviu. „Nuo pat tada, kai prieš devynerius metus Tokyo Game Show (Tokijo žaidimų paroda) pamačiau Silent Hill 2 vaizdo klipą, visą laiką svajojau dirbti su juo. Todėl pamaniau, kad pasikviesiu jį dirbti kartu, kai išgirdau gandus jog jis paliko Konami.“

„Tai buvo labai palankus metas“ – Yamatoka teigė Famitsu. „Žinojau apie Sudą ilgai prieš sutinkant jį; mačiau Grasshopper, kaip vieną iš nedaugelio japoniškų kompanijų, kurių žaidimai būtų patrauklūs užsienio publikai. Turėjau progą sutikti jį Los Andžele, ir mes kalbėjomės apie šį bei tą, ir kartą pradėjome diskutuoti, kaip norėtume padaryti kažką kūrybingo pasaulio publikai. Aš užkibau už kompanijos.“

„Grasshopper Manufacture“ įkurta žymaus žaidimų dizainerio Goichi Suda (taip pat žinomas kaip Suda51) 1998 metais ir yra populiari dėl kūrinių, kaip „No More Heroes“ ir „Killer 7”. Yamaoka jau paskyrė kūrinių tokiems žaidimams, kaip „No More Heroes 2“ (paklausykite vieno iš jų YouTube) ir, pasak šaltinio, jis bus įdarbintas prie nepavadinto veiksmo siaubo žaidimo iš „Electronic Arts“ kuriamo kartu su „Q Entertainment“, kurį prodiusuoja „Resident Evil“ kūrėjas Shinji Mikami. Numatoma, kad projektas bus paskelbetas E3 parodoje šiemet. Nors dabartinės jo užduotys įtraukia tik muzikos kūrimą „Grasshopper“ žaidimams, Yamaoka pabrėžia, kad norėtų pasinaudoti „visa savo patirtimi“ ir kurti žaidimus ateityje.

Šaltiniai: 1UP, Joystiq

Silent Hill: Shattered Memories: G4 interviu su Tommu Hulettu

2010.02.02
Pirmasis Silent Hill: Shattered Memories interviu po žaidimo leidimo su Tommu Hulettu, kurį jūs galite perskaityti čia. Ilgame interviu Tommas pasakoja apie žaidimo kūrybos stadijas, kaip jie atėjo iki idėjos padaryti perpratimą ir kaip kūrėjams pavyko tai realizuoti, samprotauja apie netikėtą pabaigą bei žaidimo kanoniškumą ir dar apie daug ką.

EGTV apžvalga: Silent Hill Shattered Memories

2010.01.24
Eurogamer TV Silent Hill: Shattered Memories apžvalga ir interviu su žaidimo kūrėjais:

Silent Hill: Shattered Memories išleidimas Japonijoje

2010.01.23

Game Watch paskleidė informaciją apie Silent Hill: Shattered Memories leidimą Japonijoje. Žaidimas gavo CERO organizacijos C reitingą (nuo 15 metų) ir pasirodys prekyboje kovo 25 d. Wii versija kainuos 6090 jenų, o PSP variantas atsieis 5250 jenų už UMD versiją arba 4200 jenų už skaitmeninę kopiją. Informacijos apie PS2 leidinį Japonijai kol kas nėra. Papildomai žadimo galerijoje atsirado šiek tiek naujų screenshotų Wii ir PSP žaidimo versijoms.

Šaltinis: GAME watch, Silent Town

Silent Hill: Shattered Memories Hands-On (PSP)

2010.01.15
Gamespot Silent Hill: Shattered Memories PSP versijos išankstinė apžvalga. Laukiama, kad Šiaurės Amerikoje žaidimas pasirodys prekyboje sausio 19 d., kaip ir PS2 versija.

Silent Hill: Shattered Memories garso takelio dainų įrašymas

2010.01.05
Joe Romersos nufilmuotos Silent Hill: Shattered Memories garso takelio dainų įrašymo sesijos kartu su Mary Elisabeth McGlynn: