Įvadas

Original Soundtrack - OST

Originalus garso takelis. Jame būna tam tikras kompozicijų, grojusių žaidime, kiekis. Kartais garso takelyje būna muzikos, kurios nebuvo žaidime. Tokie trekai dažnai žymimi kaip "Unreleased". Taip pat jame gali būti visokiausi žaidime skambėjusių trekų remiksai.

Complete Soundtrack - CST

Pilnas garso takelis. Taip pat vadinamas "Unreleased Tracks". Dažnai OSTe nėra daug trekų, skambėjusių žaidime, ir tada žaidėjai patys specialiosiomis programomis ištraukia juos iš žaidimo. Į pilnus garso takelius įeina VISA muzika iš žaidimo, nepatekusi į OSTą. SH pilni garso takeliai tai dažniausiai Ambient, Noise ir Industrial stilių muzika - bauginanti ir atmosferinė. CSTe nėra kompozicijų iš OSTų.

Fan Remixes

Fanų remiksai. Kartais žaidėjai sukuria remiksus į kompozicijas iš žaidimo. Ne visi iš jų geros kokybės, bet kai kurie visai neblogi. Kartais pasitaiko tikrai nuostabūs trekai.

Fan Soundtrack - Music inspired by SH

Fanų albumai. Albumai, sukurti po įspūdžio nuo SH. Tikrai verti dėmesio. Susirenka žaidimo fanai - kompozitoriai - ir sukuria muzikos albumus, primenančius SH muziką. Žymiausi SH fanų albumai - tai Broken Notes komandos kūriniai. Yra ir kitų gerų pavyzdžių. Albumai nuostabūs (arba tiesiog įdomūs). Daugiausiai primena SH CST, bet pasitaiko ir melodingų kompozicijų.