Monstrai

Seselė / Nurse

Travis pasibaisi, kai ši moteriška figūra apsisuka ir atskleidžia šlykštų, beveidį monstrą. Klaidžiodamas koridoriais ir puldamas vamzdžiu jis greit sužino, kad ligoninė jų pilna. Kas gi čia dedasi!?

Dvėseliena / Carrion

Šis monstras sukelia Travis`o prisiminimus apie šlykštų įvykį, kai suvažinėjo gyvūną prieš daug metų. Toli nuo nekalto, šis sudarkytas lavonas grįš į gyvenimą ir negailestingai persekios Travis'ą, puldamas ir padarydamas didelės žalos.

Suvaržytas / Straight-Jacket

Vilkdamasis link Travis'o, šis padaras gali apvemti rūgštimi be perspėjimo. Jis taip pat gali apvynioti savo kojas aplink jį bandydamas išspausti orą iš plaučių. Nesudėtingas monstras, bet Travis gali būti likviduotas jei nebus atsargus.

Ariel / Ariel

Toli nuo negyvo teatro manekeno, Travis žino, kad turi būti atsargus jei išgirsta Ariel tarškant koridoriais vietiniame teatre. Puldama tiek iš lubų tiek nuo grindų ši prakeikta marionetė yra visapusiškas ir pavojingas oponentas.

Mėsininkas / The Butcher

Šis griozdiškas padaras persekioja Silent Hill gatvėse dėl nežinomos priežasties. Travis su juo susidurs keletą kartų išmokdamas bijoti mėsininko-geležtės velkamos žeme spiegimo. Kodėl jis žudo monstrus, ir... Ar Travis bus kitas?

Dvinugaris / Twoback

Travis praleidžia daug savo laiko būdamas vienas kelyje ir jo grafikas nepalieka daug laiko bendravimui. Twoback yra nerimo susikūrusio per eilę metų Travis viduje pasireiškimas. Jis gali pritraukti Travis artyn ir atakuoti iš toli, taip pat vienas iš baisiausių oponentų.

Kaliban / Caliban

Kažkieno sumaltas Šekspyro pjesės "Audra" prisiminimas. Kaliban egzistuoja kažkur tarp pabaisos ir žmogaus su savo iškreiptomis galūnėmis trepsinčiomis scena link Travis. Jis gali nužudyti Travis labai greitai, tad saugokis.