Ginklai

Atsuktuvas / Screwdriver

Šio ginklo puolimo ribos mažos ir jis nėra labai galingas, tačiau Travis gali greitai juo mojuoti.

Mėsos kapoklė / Meat Cleaver

Vienas iš stipresnių "mažų" ginklų, kapoklė gera tik nedideliu atstumu, tačiau gerai "kanda" ir greitai puola.

Sulūžusi mediena / Broken Wood

Dažniausiai randamas įrankis pasipriešinimui, kurį Travis randa besimėtantį aplink. Jis pakankamai geras sustabdyti monstrams, bet prieš sulūždamas negali daug sužeisti.

Kūjis / Sledgehammer

Sukurtas tam, kad ilgai gyvuotų, kūjis gali padaryti didelės žalos rankos ilgio atstumu. Šiek tiek lėtas, bet jo stiprios atakos gali nuversti monstrus ant žemės.

Kastuvas / Shovel

Vienas iš sunkiausiai Travis`o randamų ginklų, bet ne mažiau vertingas nei kūjis. Beveik viskas su rankena ir metalu gale gali būti naudojamas monstrams numalšinti.

Televizorius / Television

Maži, nešiojami televizoriai nesulaukia labai gero priėmimo Silent Hill`e, bet Travis gali juos mėtyti tam, kad parverstų pavojingus padarus. Kuo ilgiau jis išsitemps metimui, tuo daugiau žalos ginklas pridarys.

Skrudintuvas / Toaster

Jo mažas dydis padaro jį idealiu metamuoju ginklu, nors kaip ir visi metamieji ginklai jis geras tik vienam smūgiui.

Lašinė / Drip Stand

Travis naudos kaip ginklą, bet ką jei, tai reiškia išlikti gyvam pakankamai ilgai, kad ištrūktų iš Silent Hill`o. Ligoninėje lašinė greičiausiai yra vienintelis ginklas netoliese, ja galima atakuoti labai dideliu atstumu, bet taip pat yra labai sunkiai valdoma.

Mėsos kablys / Meat Gaff

Vienas iš baisiausių ginklų galimų Travis, šis ilgas metalinis kablys turi gerą puolimo spindulį ir padaro daug žalos. Jis nėra labai dažnas tad teks atidžiai stebėti.

Pistoletas / Target Pistol

Paprastas pistoletas be didelės jėgos. Tačiau šaunamieji ginklai gali kliudyti priešus iš daug didesnio atstumo, nei lengvi ginklai, taigi Travis reikės gerai juo pasinaudoti jei ketina išgyventi.

Šratinis šautuvas / Shotgun

Travis taip pat pasinaudos šiuo siaubo produktu. Jo efektyvumas sumažėja šaunant iš didelio atstumo, bet iš arti jis padarys daug žalos, kad ir kurį puolantį monstrą kliudys. Geriausia naudoti, kai Travis apsuptas kelių priešų.