Personažai

Harry Mason

Amžius: 32
Pagrindinis veikėjas – paprastas, niekuo neišsiskiriantis amerikietiškas rašytojas, rašantis straipsnius žurnalams. Prieš keturis metus jis neteko savo žmonos ir dabar gyvena kartu su savo maža dukrele. Po žmonos mirties visa savo dėmesį skiria būtent jai. Kartu su Cheryl jis važiuoja į Silent Hill‘ą praleisti ilgas atostogas. Tačiau netikėtai Harry pastebi, kad mieste dedasi keisti dalykai ir pirmas iš jų keista avarija kelyje, į kurią patenka jo automobilis. Po avarijos Harry su siaubu pastebi, kad jo dukra dingo be žinios ir jis išsiruošia jos ieškoti.

Cheryl Mason

Amžius: 7
Harry‘io dukra. Mokosi pradinėje mokykloje. Atostogoms panoro atvažiuoti į Silent Hill‘ą. Po avarijos jį dingsta iš Harry‘io akiračio. Būtent ją visą žaidimą ieškosime tamsiajame ir apleistame Silent Hill'e.

Cybil Bennet

Amžius: 28
Policininkė iš gretimo Brahms‘o miestelio. Atvyksta išsiaiškinti keisto kontakto nutrūkimo su Silent Hill‘u. Padės mums ieškoti Cheryl, bet...

Dahlia Gillespie

Amžius: 46
Labai paslaptinga moteris. Ji yra senovinio kulto, kuris veikia Sillent Hill‘e, kaplanė. Per gaisrą sudegė jos dukra. Ši moteris daug žino apie tamsiąją miesto pusę.

Michael Kaufmann

Amžius: 50
Alchemilla'os ligoninės gydytojas. Vienas iš nedaugelio žmonių, kurie išliko gyvi miestelyje. Jis žino apie Silent Hill‘o paslaptys, bet sugeba jas paslėpti nuo mūsų.

Lisa Garland

Amžius: 23
Medicinos seselė, dirbanti toje pačioje klinikoje, kur dirba Kaufmann‘as. Keistas ir naivus personažas, nieko nesuvokiantis, kas dedasi Sillent Hill‘e. Kas keisčiausia, sutinkame ją tik alternatyvioje realybėje...

Alessa

Amžius: 14
Mistinis personažas, kurį sutinkame mieste. Būtent su ja ir yra susijusios visos miestelio paslaptys ir įvykiai.