Ginklai

Pistoletas / Handgun

Aprašymas: Įprastas pistoletas, kurį gauname žaidimo pradžioje nuo Cybil. Apkaboje 15 kulkų, kas pilnai užtenka nušauti silpnesnius priešus. Šiam ginklui randame daugiausiai amunicijos ir teoriškai daugiausiai jį vartosime.
Vieta: Kavinė „5 to 2“.

Virtuvinis peilis / Kitchen knife

Aprašymas: Paprastas peilis, kurį galime vartoti virtuvėje, tačiau kartais galime ir nužudyti vieną kitą monstrą, kai kovojame su amunicijos trukumu ir medikamentų pertekliumi. Silpniausias ginklas žaidime. Turi 2 atakos režimus.
Vieta: Kavinė „5 to 2“. Ant prekystalio.

Plieninis vamzdis / Steel pipe

Aprašymas: Neblogas ginklas žaidimo pradžioje. Naudosime jį ypač dažnai Silent Hill‘o gatvėse ir mokykloje. Turi 2 atakos režimus.
Vieta: Rasime jį toje alėjoje, kur pamėtėme Cheryl (aleja tarp Levin‘o, Bachman‘o, Finni ir Mateson'o gatvių). Vamzdis gulės ant asfalto.

Šratinis šautuvas / Shotgun

Aprašymas: Senas geras bei naudingas šratinis šautuvas. Labai geras ginklas, kai kovosite su didesniais monstrais ar bosais. Labai efektyvus artimoje kovoje.
Vieta: Alternatyvioji Midwich'o pradinė mokykla. 1-as aukštas. Berniukų tualetas.

Kūjis / Hammer

Aprašymas: Avarinis kūjis. Mėgstamiausias mano ginklas. Ypač efektyvus, kovojant su lietais priešais. Atakos yra labai stiprios, bet gan lėtos. Turi 2 atakos režimus.
Vieta: Alternatyvioji Alchemilla'os ligoninė. Rusys. Prie generatorių.

Kirvis / Axe

Aprašymas: Nedidelis kirvis vienai rankai. Geras tiek malkoms, tiek monstrams kapoti. Nors malkoms geriau tiks. Geresnis už plieninį vamzdį ir yra pakankamai greitas ir stiprus.
Vieta: "Green Lion“ antikvariato parduotuvė. Rūsyje ant sienos.

Medžioklinis šautuvas / Hunting rifle

Aprašymas: Didelis ir galingas medžioklinis šautuvas. Labai pravers kovoje su bosais, bet turime taupyti jam amunicijos.
Vieta: Silent Hill‘o universalinė parduotuvė. Vietoje, kur sutiksimė didelį slieką.

Skėliamasis kūjis / Rock drill

Aprašymas: Galėsime rąsti jį, kai kartą pereisime žaidimą. Kad galėtumėte jį naudoti, prireiks benzino, kurį rasime Bloch‘o gatvės degalinėje. Galingas ginklas. Pravers kovoje su air screemer'iais.
Vieta: Bloch‘o gatvė. Tilto kontrolinio posto sandeliukas.

Benzininis pjūklas / Chainsaw

Aprašymas: Galėsime rasti jį, kai kartą pereisime žaidimą. Kad galėtumėte jį naudoti, prireiks benzino, kurį rasime Bloch‘o gatvės degalinėje. Galingas daiktas, tačiau sunku naudoti.
Vieta: Bloch‘o gatvė. Parduotuvė "Cut-rite Chainsaws“.

Katana / Katana

Aprašymas: Tikslūs reikalvimai šiam ginklui nežinomi. Labai galingas ir puikus ginklas.
Vieta: Namas Levin‘o gatvėje. Kambaryje su užrakintomis durimis.

Hyperblasteris / Hyper blaster

Aprašymas: Gauname jį tik tada, kai pabaigsime žaidimą su UFO pabaiga. Naudingas ginklas, kuriam nereikia amunicijos.
Vieta: Gauname jį žaidimo pradžioje.

   
by Doomday