Personažai

Henry Townshend

Amžius: 28 metai
Kankinamas baisių sapnų Henris Taunšendas gyvena "South Ashfiels Heights" apartamentų bute 302 jau 2 metus. Bet prieš 5 dienas jis atrado, kad užmūrytas savo bute: durys užrakintos grandimis, langai neatsidaro, o jo pagalbos šauksmus, atrodo, niekas negirdi. Vieną kartą jo dėmesį patraukė garsus garsas iš vonios kambario: didelė skylė sugriovė pusę patalpos, išlaisvinusi Henrį. Paslaptingas praėjimas - vienintelis būdas palikti butą. Čia ir prasideda Henrio nuotykiai Silent Hill 4: The Room pasaulyje.

Eileen Galvin

Amžius: 25 metai
Henrio kaimynė, gyvenanti bute 303. Užrakintas Henris savo buto sienoje rado maža skylutę, pro kurią jis matė Ailin apartamentus. Bet ir pro ją Henrio šauksmai buvo negirdomi. Atrodo, kad Ailin greitai irgi turės nemalonumų...

Cynthia Velasquez

Amžius: 29 metai
Pirmas žmogus, kurį Henris sutinka kitame pasaulyje. Ji taip išsigandusi, kad neigia realybę ir bando įtikinti save, kad tai tik sapnas. Perkalbėti ją bus sunku...

Jasper Gein

Amžius: maždaug 30 metų
Džasperui patikdavo antgamtiniai įvykiai ir kultų mokslai. Jis buvo ištikimas Dalijos Gilespi ir Silent Hill'o kulto pasekėjas. Šį keistą vyruką Henris sutiks miške viename iš pasaulių.

Andrew DeSalvo

Amžius: maždaug 50 metų
Šį storulį Henris sutiks vandens kalėjime. Matyt, jo paslaptys kažkam nepatiko ir jį užrakino kameroje. Turbūt jis kažkaip susijęs su senoviniais kultais.

Richard Braintree

Amžius: 45 metai
Kietas vyrukas su dideliu revolveriu. Gyvena bute 207. Jis kaip ir kiti nežino dėl ko atsidūrė kitame pasaulyje.

Frank Sunderland

Amžius: apie 60 metų
Viešbučio, kuriame gyvena Henris ir daugėlis kitų žaidimo personažų, savininkas. Apie jį mažai kas žinoma. Tik tai, kad jis Džeimso Sanderlendo tėvas (taip-taip iš SH2!).

Walter Sullivan

Šis žmogus - garsus maniakas, kuris "dirbdavo" Silent Hill'e. Jis nužudė daug žmonių. Paskui jį areštavo, ir jis nusižudė su paprasta lekšte. Walter persekios jus beveik visą 2-ą žaidimo pusę.

Vaikas

Paslaptingas vaikas, kurį pagrindinis herojus nuolat sutikinės žaidime. Kokią paslaptį jis slepia?